..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
kladionicar15




Broj postova : 1
Registration date : 25.11.2010

kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa Empty
PostajNaslov: kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa   kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa Icon_minitimečet stu 25, 2010 9:17 pm

molio bih vas ljudi koji procitate ovo da mi date neki stvarno dobar savjet jer ja neznam vise kako cu izdrzat ovo sve.imam problema vec odavno s curom,rjec je o svadama i stvarima koje nju zasmetaju.u pocetku su to bile sitnice i ono bila bi manja svada ali u zadnje vrijeme(2-3 mjeseca) svade postaju sve zesce i vidim da ima ona sve manje strpljenja za to sve.svade su bile otpriliku uglavnom zapocete sto bih je lagao,za neku stvar je slazen i ona za to sazna i naljuti se jer mi je rekla da govorin istinu i da se promjenim vise.bilo je par svada u vezi toga sto sam ja par puta gledao u druge cure isprid nje i ja sam nijekao to ali sam na kraju prizna i od tada nikad vise nisam pogleda u druge ali znam da ce mi to ona uvijek nabacivat na nos sta sam gledao.zelim da ja i ona pocnemo lijepo iz pocetka kao da se tek upoznajemo ali kad zelim nekako lijepo popricat o nama i tako taj dan bude nesto da se posvadamo i sve to pada u vodu sto zelim.a njeno ponasanje je skoro pa da je briga vise za sve.prekida radi skoro svake sitnice sto je smeta i priznajem da sam kriv nekada ali nekad ona plane bez razloga i nemogu joj proturjecit jer ce svada bit jos gora pa priznam da sam kriv jer nema druge opcije da se pomirimo.jedam put sam joj rekao kad smo pricali sto nam smeta i kad sam ja njoj rekao ona se naljutila i rekla neku pricu kao da ja nemam pravo da mi ista smeta kad sam ja njoj to sve napravio.i sad kako izac na kraj s tim glupim svadamo i da nam bude napokon skupa kako bi nam i trebalo da bude lijepo bez svada i gluposti.i kako da se ja promjenim u vezi nekih stvari sto je smeta.skupa smo oko pola godine valjda ce to nesto znacit na tu fazu veze u kojoj sam sad ja.hvala vam svima
[Vrh] Go down
love-lady




Broj postova : 4
Registration date : 22.12.2010

kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa Empty
PostajNaslov: Re: kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa   kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa Icon_minitimesri pro 22, 2010 6:54 pm

a da joj za početak prestaneš lagat i gledat druge cure, što misliš o tome?

www.ljubavnisavjetnik.com
by Lady Love
[Vrh] Go down
Totalno drukčija klinka
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Totalno drukčija klinka


Broj postova : 1809
Registration date : 16.07.2010

kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa Empty
PostajNaslov: Re: kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa   kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa Icon_minitimened vel 06, 2011 1:54 pm

Ti si kriv.
Nemaš ti šta gledat druge cure i to još kad si s njom (??)
Koji je tebi *****?
Od ove veze neće bit ništa,ohladite se barem jedno od drugog i ti prestani lagat.Nećeš imat ni prijateljhe više nastaviš li lagat (sumnjam da ih imaš uopće!)
Teraj.
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa Empty
PostajNaslov: Re: kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa   kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa Icon_minitimened vel 06, 2011 3:03 pm

Ivona, uzalud, neće se ni ovaj vratiti xD
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
Totalno drukčija klinka
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Totalno drukčija klinka


Broj postova : 1809
Registration date : 16.07.2010

kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa Empty
PostajNaslov: Re: kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa   kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa Icon_minitimened vel 06, 2011 3:19 pm

Ma znam ali..MORALA SAM! Jače od mene xD
[Vrh] Go down
Sponsored content





kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa Empty
PostajNaslov: Re: kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa   kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» molim vas za pomoc...
» u big problem molim vas pomoc

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: