..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretražnikRegistracijaLogin

 

 5 godina u vezi!!pomoooc :/

Go down 
Autor/icaPoruka
Nina_94




Broj postova : 1
Registration date : 14.11.2012

5 godina u vezi!!pomoooc :/ Empty
PostajNaslov: 5 godina u vezi!!pomoooc :/   5 godina u vezi!!pomoooc :/ Icon_minitimesri stu 14, 2012 4:05 am

pozdrav svima,treba mi vase misljenje molim lijepo :/ ovako..ima jedan decko koji je bio s curom u vezi 5godina!ja poznajem tu curu i susrecemo se svaki dan u skoli jer smo obadvije 4.raz i imamo casove u ucionicama jednu do druge.Cura je kao barbika,a uz to je jako draga,no pre neki dan taj njen bivsi se pozdravljao s mojim prijateljem,i ja sam bila ublizini.Pitao ga je za mene da li mozemo da se upoznamo,da mu dam svoj broj.Kad mi je prijatelj to prenijeo,rekla sam mu da nebi imalo smisla da snjim izadjem jer sam u kazni, roditelji su mi zabranili izlaske,a i mobiteel oduzeli :/ i kada mu je on tako ispricao,taj decko je rekao da ce mi on kupiti novi broj i mobitel,pa da se mozemo onda cuti,da se upoznamo..Ja nisam bas TOLIKO BLISKA s njegovom bivsom djevojkom,ali opet me nekako muci znanje da ga ona jos voli,jer sam to cula licno od nje,iako..znam da se hvatala s drugim deckom u wc-u u skoli i to nekoliko puta,ali ona tvrdi da je i on nju varao.Opet...s druge strane me muci i to da li on nju jos uvijek voli?ipak je cura SAVRSENA a i bili su 5 GODINA u vezi!!a ida ne zaboravim spomenuti-decko mi se jaaakooo svidja,bas je po mom ukusu!zapravo,jos uvijek nemogu da vjerujem da mu se svidjam JA :) molim poomooc moojiiim :/
[Vrh] Go down
 
5 godina u vezi!!pomoooc :/
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kriza u vezi i to velika..molim vas pomoc ljudi ako ima spasa

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: