..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Sviđa mi se mamin mlađi dečko! Što da napravim?????

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
born-to-be-wild




Broj postova : 1
Registration date : 03.02.2012

Sviđa mi se mamin mlađi dečko! Što da napravim????? Empty
PostajNaslov: Sviđa mi se mamin mlađi dečko! Što da napravim?????   Sviđa mi se mamin mlađi dečko! Što da napravim????? Icon_minitimepet vel 03, 2012 9:07 pm

Ovako, moji su rastavljeni već pun k godina i stara je sad našla nekog tipa. Mislila san da će biti još jedan od njenih patnika, ali kad sam ga upoznala, shvatila sam da mi se sviđa. Stariji je od mene 10 godina i izgleda onak preprejebeno. Nedavno se uselio s nama i od tad neznam više kud bi sa sobom. Ćinilo mi se da se i ja njemu sviđam, ali nisam znala jel umišljam. Stara je nedavno morala ić na neki poslovni put i nas dvoje smo ostali sami u kući. Ja sam išla vani s ekipom, al je bilo tak grozno vrijeme da smo se brzo vratili doma. Bila sam mal pijana i jednostavno se nisam mogla obuzdat. Počela sam se zavodnički ponašat i on je prihvatio igru. Na kraju smo završili u krevetu i bilo je predobro. Ja jednostavno želim bit s njim, al znam da zvuči bolesno jer je on zapravo mamin dečko. Inaće straoj sve govorim, i užasno se osjećam jer mi je žao što sam joj to napravila. Što da sad napravim, ima li nade za mene i tog dečka?? Možda bi mama bila sretna radi mene, ionako je premlad za nju. Pomoziteee!!
[Vrh] Go down
JustLike
Bravo..:)
Bravo..:)
JustLike


Broj postova : 644
Age : 31
Lokacija : Slavonski Brod/Pula
Registration date : 08.12.2008

Sviđa mi se mamin mlađi dečko! Što da napravim????? Empty
PostajNaslov: Re: Sviđa mi se mamin mlađi dečko! Što da napravim?????   Sviđa mi se mamin mlađi dečko! Što da napravim????? Icon_minitimesri oľu 14, 2012 3:12 am

A nasla si strucnjake ovdje... xD
Radije pitaj Milanu iz 24 sata... xD


A sad ozbiljno, tj. iskreno, bez ljutnje, al ako mama sazna, zavrsit ces kod tate... :P
[Vrh] Go down
 
Sviđa mi se mamin mlađi dečko! Što da napravim?????
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Svida mi se decko iz razreda....

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Ljubavni problemi-
Forum(o)Bir: