..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Vjerujete li u Boga?

Go down 
+33
Mel0
Mary
Ines
Nika
heroina
•karla
bijač
TotaLno druKčija kLinka:D
† morbid.puppet †
Fleur
Feanor
nj nj nj (:
!v@
bonesy
Gereb34
just_another_girl
.muHa*
...
bezerker
koza
JustLike
Miss H.
.ZvieZzdica<3
just.be
.Maya.
bombica
VVVVV
Miss Sunshine*
zbunjolica.
Ellie
malena.
!dealno_loš@
alternativka :]
37 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Miss H.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss H.


Broj postova : 5028
Age : 30
Registration date : 25.12.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 9:25 pm

ja ne vjerujem u Boga. i šta sad?
jednostavno mi nema smisla sve to.
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 10:28 pm

.Maya. je napisao/la:
Pa ne vidim ja da se neš posebno zalaže za njega, osim za tu činjenicu o ratovima.
A i on, kao i Alt. ima valjda pravo svoje mišljenje iznest tu.
Zašt se onda sad nebi okomili na Alt. zašt je ona tolko protiv vjerovanja u Boga?
Al očito nećemo. :D


zato jer je ona admin i ima sve zvjezdice :D A ja zapravo ni ne znam jel vjerujem il ne,mislim da vjerujem valjda kad me tak uce,al ono,ne mora bit,a mozda bas pravi bog nije ni nas,mozda je alah il tak neko,ah,vidjecemo kad umremo,mozda,osim insomnie,ak postoji ona ce radi ovog downstairs :P
[Vrh] Go down
bezerker
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 148
Registration date : 27.04.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 11:58 pm

.Maya. je napisao/la:
bombica je napisao/la:
Kaj si ti vidio Boga,pa možeš tvrdit da postoji?

Mislim da je pod laži mislio na to da su svi ratovi zbog vjere. Što ja također mislim tj. znam da nisu. Jer većina ratova je uzrokovana željom rudnim bogatstvima, naftom koju ta država nema, a druga ima, ovo-ono tj. ljudskom pohlepnošću. Mislim, zašt bi jedni Amerikanci išli ratovat sa Irakom?? A za nekih 10 - 15 godina, ratovi će se počet vodit upravo zbog nedostatka vode. Tolko u umješanosti Boga u ratove.

eto ipak je neko skuzio sto hocu rec :)
[Vrh] Go down
koza
Bravo..:)
Bravo..:)
koza


Broj postova : 683
Registration date : 05.10.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimesri tra 29, 2009 9:03 am

ja i vjerujem i ne vjerujem.
nisam baš odrastala u nekoj jačoj kršćanskoj obitelji. ono, svi smo kršćani, kršteni smo, pričešćeni, i ići ću na krizmu. ali moji roditelji su se pričešćivali i krizmali prije ženidbe jer jednostavno nisu odrastali u takvoj okolini gdje je bilo moguće to obaviti. vjerujem da bi, da su oni bili drukčije odgojeni, i ja isto bila...al sad...ja idem na vjeronauk, baš i ne idem u crkvu, ne molim se...jednostavno, ne znam koju korist imam od toga. ja sam osoba koja vjeruje tek kad nešto vidi. ako ja vidim dokaze da bog postoji, ja ću vjerovat. vjerujem da je postojao Isus, možda on i ima nešto s bogom. ali dovedite mi nekog ko se ikad susreo s bogom. onda ću vjerovat. i one teorije, jesmo li nastali evolucijom ili od adama i eve, odnosno od boga?? meni je osobno glupo vjerovat da je bog od nečega stvorio čovjeka, uzeo mu jedno rebro i stvorio drugog čovjeka. onda više ne bi morali rađat djecu, svi ljudi bi si otkinuli jedno rebro i napravili novog čovjeka. xD. ja vjerujem u evoluciju. kak su od najjednostavnijih organizama nastajali složeniji, tak je sve došlo i do nas. postoje fosili. zato vjerujem. znam da vas se puno ne slaže s ovim što sam napisala, ali to je moje mišljenje.
[Vrh] Go down
bezerker
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 148
Registration date : 27.04.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimesri tra 29, 2009 3:27 pm

.mušiCa. je napisao/la:
ja i vjerujem i ne vjerujem.
nisam baš odrastala u nekoj jačoj kršćanskoj obitelji. ono, svi smo kršćani, kršteni smo, pričešćeni, i ići ću na krizmu. ali moji roditelji su se pričešćivali i krizmali prije ženidbe jer jednostavno nisu odrastali u takvoj okolini gdje je bilo moguće to obaviti. vjerujem da bi, da su oni bili drukčije odgojeni, i ja isto bila...al sad...ja idem na vjeronauk, baš i ne idem u crkvu, ne molim se...jednostavno, ne znam koju korist imam od toga. ja sam osoba koja vjeruje tek kad nešto vidi. ako ja vidim dokaze da bog postoji, ja ću vjerovat. vjerujem da je postojao Isus, možda on i ima nešto s bogom. ali dovedite mi nekog ko se ikad susreo s bogom. onda ću vjerovat. i one teorije, jesmo li nastali evolucijom ili od adama i eve, odnosno od boga?? meni je osobno glupo vjerovat da je bog od nečega stvorio čovjeka, uzeo mu jedno rebro i stvorio drugog čovjeka. onda više ne bi morali rađat djecu, svi ljudi bi si otkinuli jedno rebro i napravili novog čovjeka. xD. ja vjerujem u evoluciju. kak su od najjednostavnijih organizama nastajali složeniji, tak je sve došlo i do nas. postoje fosili. zato vjerujem. znam da vas se puno ne slaže s ovim što sam napisala, ali to je moje mišljenje.

religija nemora nuzno bit u sukobu s evolucijom i znanosti. ja osobno vjerujem u Boga, ali vjerujem i u evoluciju. a takodjer ima jos jedna strana izmedju kreacionizma i evolucije za koju vrlo malo ljudi zna, a po meni je vrlo zanimljiva teorija.
[Vrh] Go down
.ZvieZzdica<3
Svaka čast :)
Svaka čast :)
.ZvieZzdica<3


Broj postova : 2199
Lokacija : [24.6.♥]
Registration date : 16.11.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimečet tra 30, 2009 10:57 am

ja vjerujem u Boga,u crkvu..i sve vezano za nju...
a sad..svako ima svoje mišljenje..
[Vrh] Go down
!dealno_loš@
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
!dealno_loš@


Broj postova : 1953
Age : 30
Lokacija : ..daleko...
Registration date : 29.07.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimečet tra 30, 2009 7:01 pm

bezerker je napisao/la:
.mušiCa. je napisao/la:
ja i vjerujem i ne vjerujem.
nisam baš odrastala u nekoj jačoj kršćanskoj obitelji. ono, svi smo kršćani, kršteni smo, pričešćeni, i ići ću na krizmu. ali moji roditelji su se pričešćivali i krizmali prije ženidbe jer jednostavno nisu odrastali u takvoj okolini gdje je bilo moguće to obaviti. vjerujem da bi, da su oni bili drukčije odgojeni, i ja isto bila...al sad...ja idem na vjeronauk, baš i ne idem u crkvu, ne molim se...jednostavno, ne znam koju korist imam od toga. ja sam osoba koja vjeruje tek kad nešto vidi. ako ja vidim dokaze da bog postoji, ja ću vjerovat. vjerujem da je postojao Isus, možda on i ima nešto s bogom. ali dovedite mi nekog ko se ikad susreo s bogom. onda ću vjerovat. i one teorije, jesmo li nastali evolucijom ili od adama i eve, odnosno od boga?? meni je osobno glupo vjerovat da je bog od nečega stvorio čovjeka, uzeo mu jedno rebro i stvorio drugog čovjeka. onda više ne bi morali rađat djecu, svi ljudi bi si otkinuli jedno rebro i napravili novog čovjeka. xD. ja vjerujem u evoluciju. kak su od najjednostavnijih organizama nastajali složeniji, tak je sve došlo i do nas. postoje fosili. zato vjerujem. znam da vas se puno ne slaže s ovim što sam napisala, ali to je moje mišljenje.

religija nemora nuzno bit u sukobu s evolucijom i znanosti. ja osobno vjerujem u Boga, ali vjerujem i u evoluciju. a takodjer ima jos jedna strana izmedju kreacionizma i evolucije za koju vrlo malo ljudi zna, a po meni je vrlo zanimljiva teorija.

a to je? sad me zanima :D
[Vrh] Go down
bezerker
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 148
Registration date : 27.04.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimepet svi 01, 2009 9:21 pm

!dealno_loš@ je napisao/la:
bezerker je napisao/la:
.mušiCa. je napisao/la:
ja i vjerujem i ne vjerujem.
nisam baš odrastala u nekoj jačoj kršćanskoj obitelji. ono, svi smo kršćani, kršteni smo, pričešćeni, i ići ću na krizmu. ali moji roditelji su se pričešćivali i krizmali prije ženidbe jer jednostavno nisu odrastali u takvoj okolini gdje je bilo moguće to obaviti. vjerujem da bi, da su oni bili drukčije odgojeni, i ja isto bila...al sad...ja idem na vjeronauk, baš i ne idem u crkvu, ne molim se...jednostavno, ne znam koju korist imam od toga. ja sam osoba koja vjeruje tek kad nešto vidi. ako ja vidim dokaze da bog postoji, ja ću vjerovat. vjerujem da je postojao Isus, možda on i ima nešto s bogom. ali dovedite mi nekog ko se ikad susreo s bogom. onda ću vjerovat. i one teorije, jesmo li nastali evolucijom ili od adama i eve, odnosno od boga?? meni je osobno glupo vjerovat da je bog od nečega stvorio čovjeka, uzeo mu jedno rebro i stvorio drugog čovjeka. onda više ne bi morali rađat djecu, svi ljudi bi si otkinuli jedno rebro i napravili novog čovjeka. xD. ja vjerujem u evoluciju. kak su od najjednostavnijih organizama nastajali složeniji, tak je sve došlo i do nas. postoje fosili. zato vjerujem. znam da vas se puno ne slaže s ovim što sam napisala, ali to je moje mišljenje.

religija nemora nuzno bit u sukobu s evolucijom i znanosti. ja osobno vjerujem u Boga, ali vjerujem i u evoluciju. a takodjer ima jos jedna strana izmedju kreacionizma i evolucije za koju vrlo malo ljudi zna, a po meni je vrlo zanimljiva teorija.

a to je? sad me zanima :D

ovdje imas ukratko objasnjene o toj teoriji http://en.wikipedia.org/wiki/Ancient_astronauts

a ovdje mozes nac puno vise o toj teoriji, dokazima te teorije isl. http://www.abovetopsecret.com/forum/19/pg1/srtpages

uglavnom puno se toga poklapa i iz evolucije i prica iz biblije i ostalih vjera i mitologija kad se uzme u obzir ova teorija. u svakom slucaju zanimljivo za procitat
[Vrh] Go down
...
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
...


Broj postova : 1442
Age : 33
Registration date : 26.07.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimesub svi 02, 2009 12:06 am

ne stignem citat sad kaj ste vi gore pisali al sam da napisem nes,frend nije bil 4 godine u crkvi,lol,i danas smo bili na krizmi nekome i cim je usao u crkvu nes mu nije bilo dobro,i navecer na kraju sam i njega na hitnu vozil
[Vrh] Go down
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimesub svi 02, 2009 1:10 am

a neko ovaj svjet je stvoril.. nekak se to stvorilo a sad..
nisam neki preveliki vjernik. idem u crkvu kad moram. i eto, dok završi sad krizma bumo vidli jel me bude u crkvi, blagdani i to bu to kaj se mene tiče. :/
[Vrh] Go down
.muHa*
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 151
Age : 30
Registration date : 14.05.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimened svi 17, 2009 2:38 pm

Sve je da...idem u crkvu svake nedjelje..
al budem vecinom iza i pricamo.. :S
molim se hmm kad se sjetim i nedjeljom
za ruckom kad smo svi skupa..

_______________

a sad pitanje..znate ono kako su Adam i Eva prvi ljudi e da...
otkud onda nas toliko..ajme pa nisu valjda npr adam i eva
rodili djecu i onda se brat i sestra pa onda...
od brata i sestre dijete sa djetetom od adama i eve..itd itd
tj svojim braaticem sestricnom itd...de ne kuzimm...
[Vrh] Go down
bezerker
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 148
Registration date : 27.04.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimened svi 17, 2009 3:43 pm

*palachinka je napisao/la:
Sve je da...idem u crkvu svake nedjelje..
al budem vecinom iza i pricamo.. :S
molim se hmm kad se sjetim i nedjeljom
za ruckom kad smo svi skupa..

_______________

a sad pitanje..znate ono kako su Adam i Eva prvi ljudi e da...
otkud onda nas toliko..ajme pa nisu valjda npr adam i eva
rodili djecu i onda se brat i sestra pa onda...
od brata i sestre dijete sa djetetom od adama i eve..itd itd
tj svojim braaticem sestricnom itd...de ne kuzimm...


u starom zavjetu, koji je pisan od zidova nie bio obicaj da se pisu zene, tj. smatralo se da su samo muskarci bitni za opstanak loze. Abraham sin Jakovljev sin Ivanov itd. zene se nisu spominjale osim onih najbitnijih tipa Eve isl. Takodjer incest je postalo nesto lose tek u novom zavjetu ako se nevaram, tako se to nije smatralo grijehom u doba Adama i Eve. nadam se da ti je to pojasnilo malo stvari :)
[Vrh] Go down
.muHa*
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 151
Age : 30
Registration date : 14.05.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimened svi 17, 2009 3:49 pm

mahh..mene zanima kako smo mi ostali rođeni..[?]
Bog je stvorio Adama i Evu..kako su se oni množili...arrgghh..

[Vrh] Go down
bezerker
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 148
Registration date : 27.04.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimened svi 17, 2009 4:59 pm

*palachinka je napisao/la:
mahh..mene zanima kako smo mi ostali rođeni..[?]
Bog je stvorio Adama i Evu..kako su se oni množili...arrgghh..


pa ono seksom :)
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimened svi 17, 2009 5:00 pm

bezerker je napisao/la:
*palachinka je napisao/la:
mahh..mene zanima kako smo mi ostali rođeni..[?]
Bog je stvorio Adama i Evu..kako su se oni množili...arrgghh..


pa ono seksom :)

Incest is the best?
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
bezerker
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 148
Registration date : 27.04.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimened svi 17, 2009 6:28 pm

alternativka :] je napisao/la:
bezerker je napisao/la:
*palachinka je napisao/la:
mahh..mene zanima kako smo mi ostali rođeni..[?]
Bog je stvorio Adama i Evu..kako su se oni množili...arrgghh..


pa ono seksom :)

Incest is the best?

keep it in family :)
[Vrh] Go down
.muHa*
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 151
Age : 30
Registration date : 14.05.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimened svi 17, 2009 8:32 pm

bezerker je napisao/la:
alternativka :] je napisao/la:
bezerker je napisao/la:
*palachinka je napisao/la:

mahh..mene zanima kako smo mi ostali rođeni..[?]
Bog je stvorio Adama i Evu..kako su se oni množili...arrgghh..


pa ono seksom :)

Incest is the best?

keep it in family :)


maaaa..kuzi sad..glel ovo Adam i Eva su se "tuc tuc"...i kaj dobili su djete i sad kak dalje..dobili jos jedno..
i sta sada...kako se dalje "tuc tuc" nisu se valjda sestra i brat... [?]
[Vrh] Go down
JustLike
Bravo..:)
Bravo..:)
JustLike


Broj postova : 644
Age : 31
Lokacija : Slavonski Brod/Pula
Registration date : 08.12.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimened svi 17, 2009 10:18 pm

Moze jedino da su sinovi mamu,sto je,ono,vrlo zanimljivo i za pomislit,nije da ti se zgadi zivot,nego i ono poslije toga,ali ako smo tako nastali...razumijem zasto sam ovakav kakav jesam...

-.-
[Vrh] Go down
bezerker
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 148
Registration date : 27.04.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimened svi 17, 2009 11:24 pm

*palachinka je napisao/la:
bezerker je napisao/la:
alternativka :] je napisao/la:
bezerker je napisao/la:
*palachinka je napisao/la:

mahh..mene zanima kako smo mi ostali rođeni..[?]
Bog je stvorio Adama i Evu..kako su se oni množili...arrgghh..


pa ono seksom :)

Incest is the best?

keep it in family :)


maaaa..kuzi sad..glel ovo Adam i Eva su se "tuc tuc"...i kaj dobili su djete i sad kak dalje..dobili jos jedno..
i sta sada...kako se dalje "tuc tuc" nisu se valjda sestra i brat... [?]

e pa sad imaju dvije teorije. jedna da su se jebali sestre i braca i tako da je nasto cijeli ljudski rod.
druga je da je ta prica ustvari metafora ljudskog roda i da je bilo puno adama i eva koje si davali potomstvo al su oni ka ono prvi ljudi pa radi jednostavnosti ih samo nazivamo Adam za muskarce i Eva za zene.
[Vrh] Go down
Miss H.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss H.


Broj postova : 5028
Age : 30
Registration date : 25.12.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimened svi 17, 2009 11:25 pm

Naš pop nama na vjeronauku priča da Adam i Eva nikad nisu postojali.
Da je to samo uljepšana priča za nešt puno veće i strašnije što se dogodilo.
Npr. kako jedna jebena jabuka može odlučit o životu svih ljudi na zemlji? I don't think so.
[Vrh] Go down
VVVVV
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 2461
Registration date : 18.10.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimened svi 17, 2009 11:52 pm

OMFG..
-.-
[Vrh] Go down
bezerker
Ide, ide..
Ide, ide..



Broj postova : 148
Registration date : 27.04.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:13 am

Insomnia° je napisao/la:
Naš pop nama na vjeronauku priča da Adam i Eva nikad nisu postojali.
Da je to samo uljepšana priča za nešt puno veće i strašnije što se dogodilo.
Npr. kako jedna jebena jabuka može odlučit o životu svih ljudi na zemlji? I don't think so.

pa da to se vjerovatno i nije dogodilo tako nego je samo metafora da bi ljudi za koje je pisana biblija prije 2000 godine skuzili moralnu pouku price, bez nepotrebnih komplikacija detaljima.
[Vrh] Go down
bombica
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bombica


Broj postova : 4666
Age : 29
Lokacija : Boulevard of broken dreams.
Registration date : 22.07.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:06 pm

Joj živcira me to,sve je metaafora,sad bi kao trebali glavu razbijat i razmišljat kaje pjesnik htio reč? -.-
[Vrh] Go down
Miss H.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Miss H.


Broj postova : 5028
Age : 30
Registration date : 25.12.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:29 pm

Hah. Uprao je to razlog zašto NE VJERUJEM.
Ništa nema smisla. Ma briga me uopće zato.
Zahvalna sam na životu, ali neću ga provest razmišljajući što je to tamo gore,
odakle mi taj život, što je bilo prije milijun godina.. ma sranja.
[Vrh] Go down
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:45 pm

Virujen da postoji Bog ...ali nevirujen u crkvu i sve to...ako kužite ^^
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjerujete li u Boga? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjerujete li u Boga?
[Vrh] 
Stranica 4 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Vjerujete li u duhove?
» Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Neobjašnjive stvari i pojave-
Forum(o)Bir: