..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ajmo pljuvat po svem šta ne volimo

Go down 
+30
Ines
SmiLle.
just.be
Beatrice
Linss.
heroina
rawr
Nika
!dealno_loš@
VVVVV
Strahovuk
×Freak×
AC / DC
Mary
si2e3
†Blair witch†
just_another_girl
LeDawn
TotaLno druKčija kLinka:D
bijač
† morbid.puppet †
...
nj nj nj (:
!v@
bonesy
alternativka :]
Fleur
.MiSs Dreamer.<3
Ellie
mršavi_pas
34 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 1:48 am

na jedno uho ušlo kroz drugo izašlo
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 2:17 pm

Po čemu su kul?
Prebiju te na mrtvo ime zato što si drukčiji?
Daj jbt -_-'
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 3:44 pm

heh i zato što je njih 10, a drugih sam par, jbg to su pičke koje, kada nas ima u grupi ne bi onda ni jedna prišo kolko god da ih ima
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 3:49 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Po čemu su kul?
'

Imaju super frizuru..
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 3:57 pm

i zbog ovoga su pederčine največe glupe
https://www.youtube.com/watch?v=o94Ibx1CCC4
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 9:38 pm

ma evo po men isu svi koji se furaju na te neke stilove.. skinjare.. emači.. rokeri.. metalci.. reperi ma svi se ponašaju pederski.. drže se svojih grupa.. ne gledaju izvan tih nekih granica.. trebaš biti svoj čovjek..

i ne smiješ dopustiti nekom da te maltretira zato što si ti ti.. a ne ko oni..
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 10:02 pm

Guber je napisao/la:
ma evo po men isu svi koji se furaju na te neke stilove.. skinjare.. emači.. rokeri.. metalci.. reperi ma svi se ponašaju pederski.. drže se svojih grupa.. ne gledaju izvan tih nekih granica.. trebaš biti svoj čovjek..

i ne smiješ dopustiti nekom da te maltretira zato što si ti ti.. a ne ko oni..
Tu si skroz upravu.Al kako ti jedan možeš 'nedopustit' njima desetorici da te ne maltretiraju?
Uvjek će te netko zajebavat zbog nećeg,stila oblačenja,mišljenja,zato šta se razlikuje od njegovog.
Neki se jednostavno nemogu obranit.Al jebiga,ja bih rađe da me netko prebije na mrtvo ime nego da nemam svoje ja.A netko nebi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 10:13 pm

a je čuj.. ne znam.. kad bi me netk ozezao uvjek bi mu se usprostavio.. najćešće nitko ti neće ništa, nije nikome stalno stalo do tuče.. a opet ako bi me krenuli tuči kažem budite muško i tucte se jean na jedan.. pa tako se izvučem iz tih sranja.. ali ne sjećam se kad mi je zadnji put netko tako išo zajebavat.. još prije u osnovnoj dok asm bio klinjo jedino da
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 10:23 pm

Da i Luku Ritza nitko nije htio tuč pa je sad mrtav. -_-'
Uvjek mi je išlo na ***** preseravanje,i suđenje ljudi po izgledu.Uvjek će mi se netko nać i srat:"pa ti si žensko zaš se oblačiš u crno?Ti si neki sotonist jelda?"
Ni ja se nisam već dugo potukla,skužila sam da je to najjadnije šta mogu napravit.Jer riječi bole više od djela.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:28 pm

dobro ja sam se dosta puta potuko ove godine hehe.. al 90 posto iz zajebancije
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:36 pm

A iz zajebancije,to mi je najžešće,udarim a ljudi se sruše xD
Jebiga,nemam osječaja :D
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:37 pm

ja imam i previše osjećaja.. sjednem nekad na stolicu u rezredu pa pustim da me nogataju i šamaraju.. pa odna ja njih išamaram
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:37 pm

Guber je napisao/la:
ma evo po men isu svi koji se furaju na te neke stilove.. skinjare.. emači.. rokeri.. metalci.. reperi ma svi se ponašaju pederski.. drže se svojih grupa.. ne gledaju izvan tih nekih granica.. trebaš biti svoj čovjek..

i ne smiješ dopustiti nekom da te maltretira zato što si ti ti.. a ne ko oni..
gle zašto bi se ponašali pederski aj molim te ak si metalac npr, dobro emači jesu pederski, ali gle svaki čovjek ima pravo odabrati kakav će biti, naravno da se više drži sa ljudima koji imaj uslična mišljenja ko on jer s njima ima puno više zajedničkih tema ali vjeruj mi jako ej malo ljudi koj ise druže samo samo u grupama, a sada to što skinheci oče tuči nekoga jer ima dugu kosum, jer jje metalac, šta ga boli briga kakav je netko osoba, to nije njegova stvar, a idu se tuči naravno 5 na 1, a veruj mi što si reko da ti kažeš ajmo 1 na 1 to ti u zg ne pali, u zg se ne pita samo se naleti, npr od mog frenda bat šetali se po srednjacima (niti su metalci, niti reperi niti pankeri, već su sasvim obični) i sam ih napalo 8 na njih 4, ito ti dovoljno govori, i ak netko želi biti metalac ili punker ili reper zašt ne bi mogo biti
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:40 pm

ma znaš na šta mislim.. nisu ni svi metalci slabići. kad stave one rukavice s bodljama i te šitove.. pa ih se skupi.. što hoću reći da čovjek treba biti svoj i držat se toga
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:44 pm

Guber je napisao/la:
ja imam i previše osjećaja.. sjednem nekad na stolicu u rezredu pa pustim da me nogataju i šamaraju.. pa odna ja njih išamaram
Ti osječajan?Nemreš me zezat
Daš im da te šamaraju? xD
Na mene nitko nesmije prst dignut Cool

Guber je napisao/la:
ma znaš na šta mislim.. nisu ni svi metalci slabići. kad stave one rukavice s bodljama i te šitove.. pa ih se skupi.. što hoću reći da čovjek treba biti svoj i držat se toga
Misliš na killere?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:45 pm

hehe mn več rekli da sam posto otporan na šamare hehe
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:46 pm

ovisi gdje te se šamara :D
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:49 pm

Jao šta filozofirate..
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:50 pm

Uh kako mrzim šamare :S
Rađe da me neko opali šakom
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:50 pm

aj marija šut

ah da šamarelice.. peku
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:52 pm

i ostane crveno :S
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:53 pm

sjećam se dan danas svog najboljeg šamara
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:55 pm

i ja mene sestra ošamarila po obrazu i taka sam ošla u školu i onak osto otisak ruke :S
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:55 pm

~heroina~ je napisao/la:
i ostane crveno :S


i peče
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:58 pm

TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Da i Luku Ritza nitko nije htio tuč pa je sad mrtav. -_-'
Uvjek mi je išlo na ***** preseravanje,i suđenje ljudi po izgledu.Uvjek će mi se netko nać i srat:"pa ti si žensko zaš se oblačiš u crno?Ti si neki sotonist jelda?"
Ni ja se nisam već dugo potukla,skužila sam da je to najjadnije šta mogu napravit.Jer riječi bole više od djela.
meni tak došo lik iz škole šta si ti neki sotonjara da si u crnom( a to sam još dan prije u trapericama normalnim), al ik psuje Boga svakih 10 min, koaj budala, a ja idem u crkvu svake nedjelje još, po kratkom sam ga postupku odjebo
[Vrh] Go down
Sponsored content





ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 19 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ajmo pljuvat po svem šta ne volimo
[Vrh] 
Stranica 19 / 40.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ajmo, navalite!!!!
» Looklet natjecaj (ajmo se takmiciti :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: TeenForum013 :: Svađaonica-
Forum(o)Bir: