..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ajmo pljuvat po svem šta ne volimo

Go down 
+30
Ines
SmiLle.
just.be
Beatrice
Linss.
heroina
rawr
Nika
!dealno_loš@
VVVVV
Strahovuk
×Freak×
AC / DC
Mary
si2e3
†Blair witch†
just_another_girl
LeDawn
TotaLno druKčija kLinka:D
bijač
† morbid.puppet †
...
nj nj nj (:
!v@
bonesy
alternativka :]
Fleur
.MiSs Dreamer.<3
Ellie
mršavi_pas
34 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimesub stu 14, 2009 11:58 pm

Najbolje dobiveni ili poklonjeni šamar?
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:00 am

ma napišeš oba i to je to
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:01 am

bio lejtni dan.. radio nešto kod ujaka na selu.. došao navečer umoran.. igra hrvatska-turska, ništa se zanimljivo ne događa.. ja vidim da ć uzaspat kažem bratu probud me ak ose šta zaniljivo dogodi.. budi me on, i nisam se probudio ja ga nesvjesno ošamario(valjda sam podsvjesno bio ljut što em budi), klasnić dao gol, ja sretan, turci dali gol- ja popizdio i ponovo zaspo do penala, probudio se njem još uvjek crvena faca.. e da to je bio dobar šamar
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:01 am

Strahovuk je napisao/la:
TotaLno druKčija kLinka:D je napisao/la:
Da i Luku Ritza nitko nije htio tuč pa je sad mrtav. -_-'
Uvjek mi je išlo na ***** preseravanje,i suđenje ljudi po izgledu.Uvjek će mi se netko nać i srat:"pa ti si žensko zaš se oblačiš u crno?Ti si neki sotonist jelda?"
Ni ja se nisam već dugo potukla,skužila sam da je to najjadnije šta mogu napravit.Jer riječi bole više od djela.
meni tak došo lik iz škole šta si ti neki sotonjara da si u crnom( a to sam još dan prije u trapericama normalnim), al ik psuje Boga svakih 10 min, koaj budala, a ja idem u crkvu svake nedjelje još, po kratkom sam ga postupku odjebo
Pa da..Zato što sam žensko i ne ponašam se ko kurva,i uz to se oblačim u crno mene stvara sotonistom.Već sam negdje napisala:ako to što sam drukčija mene čini sotonistom,neka sotonist sam.
A i oni su preretardirani tako da ni neznaju kaj je zapravo sotonist.
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:02 am

Guber je napisao/la:
bio lejtni dan.. radio nešto kod ujaka na selu.. došao navečer umoran.. igra hrvatska-turska, ništa se zanimljivo ne događa.. ja vidim da ć uzaspat kažem bratu probud me ak ose šta zaniljivo dogodi.. budi me on, i nisam se probudio ja ga nesvjesno ošamario(valjda sam podsvjesno bio ljut što em budi), klasnić dao gol, ja sretan, turci dali gol- ja popizdio i ponovo zaspo do penala, probudio se njem još uvjek crvena faca.. e da to je bio dobar šamar


hahahahahahahahhahaha
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:05 am

pa da i to mi još kaže taj lik koji psuje stalno Boga, nije mi jasno zašto bi netko bio sotonist ako se oblači u crno ako voli taj stil, to su samo budale koje oće da sve bude kakvi su oni
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:07 am

ma ko ga šljivi.. aj markane tis 192.. još se mal nabildaš i petorcu ih središ jednim prstom
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:09 am

Guber je napisao/la:
bio lejtni dan.. radio nešto kod ujaka na selu.. došao navečer umoran.. igra hrvatska-turska, ništa se zanimljivo ne događa.. ja vidim da ć uzaspat kažem bratu probud me ak ose šta zaniljivo dogodi.. budi me on, i nisam se probudio ja ga nesvjesno ošamario(valjda sam podsvjesno bio ljut što em budi), klasnić dao gol, ja sretan, turci dali gol- ja popizdio i ponovo zaspo do penala, probudio se njem još uvjek crvena faca.. e da to je bio dobar šamar
Hahaha vidi ovaj neki opasan i u snu šamara xD
a najbolji dobiven šamar?

Ovo su moji:
-Poklonjeni šamar.-Ja i frendica bile na igralištu.Tam bili neki zgodni dečki i tako to..I ja uvjek postanem čudna i retardirana i sva munjena.Izgubim se sva.I frendica sad njih pozove ovdje..I ja se usrala.Kak su oni prilazili,ja sam se digla (I kak smo sjedile na klupici) ja sam ju ošamarila(nesvjesno) da je pala sa klupice na leđa..Jedva se dignula i ostala joj je užasan crveni trag+otisci mojih noktiju.Ne ponosim se time al ima nešto dobro u tome...Dečki su pobjegli :D
-Dobiveni-Kad sam imala 6 godina,nisam voljela ič kod zubara.Nisam ga se bojala neg ga nisam voljela.I sad dogovorili se moj buraz i ja da če mi on izvadit zub koji me je bolio.I tako sam ja zažmirila i on me ošamario svom snagom da mi nije ispo jedan već tri zuba.Od tog dana obožavam zubare :D
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:12 am

najbolji dobiveni ah.. a kad mi je prijatelj zamahnuo torbom u glavu.. puklo mi lijevo uho
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:13 am

Puklo ti je uho?
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:14 am

Hahahahah
puklo ti uho???
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:16 am

ma zaraslo je... ma pazte ko mali sam bio dosta loš i tata me stalno vuko za uši.. al iba šsam bio grozan.. ono s tri godine sam baco na tatu papuče i der ose na njega itd.

i tako mi malo kao pukla hrskavca pri vrhu uha.. i tako ja skočio nekako s visokog jedan dan na krevet.. i još više napuklo.. sutradan ovaj s torbom i onda skroz pukla hrskavca.. al sad je kao zaraslo
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:17 am

hahahaha koji fljas lol! lol!
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:18 am

I sad imaš krive uši?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:19 am

uho*
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:21 am

Aha..
Hoš nam ga pokazat?
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:22 am

A klempo :P
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:23 am

šta sad hoćete da uslikam uho? hehe
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:24 am

Tvoje iskrivljeno uho
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:26 am

Da klempo očemo uho vidit
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:27 am

Ajde slikaj uho.
Is ja fulala temu xD


Zadnja promjena: TotaLno druKčija kLinka:D; ned stu 15, 2009 12:31 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:28 am

ma ionak je zaraslo nemate šta vidt
[Vrh] Go down
Mary
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Mary


Broj postova : 2045
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 02.09.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:29 am

Nemreš si ni uho uslikat..
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:31 am

isuse i bože da nisam pročitala postove prije pomislila bi da je nešto drugo zaraslo pa da se ne vidi
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitimened stu 15, 2009 12:33 am

HAHahhahahahaha
Pa nemre piša puknut.
[Vrh] Go down
Sponsored content





ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: ajmo pljuvat po svem šta ne volimo   ajmo pljuvat po svem šta ne volimo - Page 20 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ajmo pljuvat po svem šta ne volimo
[Vrh] 
Stranica 20 / 40.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ajmo, navalite!!!!
» Looklet natjecaj (ajmo se takmiciti :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: TeenForum013 :: Svađaonica-
Forum(o)Bir: