..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Vjerujete li u Boga?

Go down 
+33
Mel0
Mary
Ines
Nika
heroina
•karla
bijač
TotaLno druKčija kLinka:D
† morbid.puppet †
Fleur
Feanor
nj nj nj (:
!v@
bonesy
Gereb34
just_another_girl
.muHa*
...
bezerker
koza
JustLike
Miss H.
.ZvieZzdica<3
just.be
.Maya.
bombica
VVVVV
Miss Sunshine*
zbunjolica.
Ellie
malena.
!dealno_loš@
alternativka :]
37 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 1:03 am

post je presavršen

pametna mala <3
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
bonesy
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bonesy


Broj postova : 2162
Age : 28
Registration date : 31.05.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 1:08 am

Lady Moonlight je napisao/la:
Ovako. Vjerujem u Bogu, iako u crkvu ne idem.
Smatram da crkva ima neka pravila koja ja ne postujem.
Na ispovjed idem za Bozic i Uskrs. Jednostavno kad se ispovjedim mislim da sam bolja osoba, i iako znam da cu opet te grijehe napravit u istom danu, poslije ispovjedi imam drugaciji feeling.
Ove godine imam krizmu tako da sam duzna ici na misu nedjeljom i na propovjed subotom. Kad to odradim necu vise ici u Crkvu.
Ali nekad razmisljam o Bogu.
Razmisljam o tome kako je mogao dopustiti da se svi ovi ratovi dogode. Ali isto i razmisljam kako nas je Bog savrsenima stvorio.
Svaki dio naseg tijela je savrsen. Moramo zaklopiti oci, moramo napraviti odredene pokrete da bi nesto postigli.
Nokti nam rastu, mi rastemo i isto se tak i mijenjamo.
I da, molim se. Molim se prije spavanja da Bogu zahvalim za nesto sto mi se dobro dogodilo. ALi molila sam se prije da mi Bog uslisi neke molitve. Nije ih uslisio. Nekome spasi zivot, izvuce ga iako je bio jednom nogom u grobu. A nekoga hladnokrvno ubije. Znala sam decka koji je bio odlican ucenik, odlican prijatelj.
I dobio je neku leukemiju. Borio se i oporavio se. I onda za par dana je umro. Doktori su ga cak i pustili kuci jel su mislili da tom decku vise nije potrebna zdravstvena njega.
Isto tako je uzeo i og dedu. Nikad nije pusio ili pio, a dobio je rak pluca(ili jetre, nisam sigurna).
Ali zanima me, ako su Adam i Eva pocinili incest pred Bogom i to tada nije bio grijeh, zasto je sada grijeh?
Tabu tema.
Isto tako, prije nisu postojali grijesi i svatko je mogao napraviti nesto i to se smatralo pravednim. A sada kada ucinis nesto, odmah se osjecas krivim. Osjecas se krivim jel su ljudi s vremenom utuvili svima u glavu da je to sto radis, krivo.
Svi u obitelji su mi vjernici, ali ja sam rastrgana negdje izmedu vjerovanja i ne vjerovanja. Vise nisam sigurna u sve ono sto cujem. Neki misle da je znanost u pitanju, a neki misle da je Bog. To su nam isto utuvili u glavu. I onda dode Papa i sere nesto o vjeri. Da je pravi Papa nebi dopustio da se sire lazi o vjeri.

Edit: Znam da ce me neki ljudi cudno gledat zbog ovog posta, ali ja svoj stav ne mjenjam =)

sviđa mi se post. ja osobno mislim da crkva nema nikakve veze s tvojim (čitaj: ni ne trebaš čitat) vjerovanjem u Boga


Zadnja promjena: bonesy; ned kol 09, 2009 1:14 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://newkidontheblock.blog.hr
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 1:09 am

Tenkju Marina.
@bonesy Neznam, stvarno neznam. Kad saznam objavit cu =)
[Vrh] Go down
bonesy
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bonesy


Broj postova : 2162
Age : 28
Registration date : 31.05.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 1:13 am

Mislim da si me pogrešno skužila, nisam mislio pod tvojim, na tvojim, Amy, nego tvojim kao da pričam u ime svih osoba na planetu. Ugl, sigurno me nećeš skužit, al nema veze. Ja vjerujem da Bog ili neka veća sila postoji i da se netreba ić u crkvu kak bi dokazala vjera
[Vrh] Go down
http://newkidontheblock.blog.hr
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 1:17 am

To i ja mislim. Nazalost ove godine cu se ubit, moram, dobijemo svaku nedjelju neki zig da se vidi da smo bili u Crkvi.

ALi kad npr bude Bozic ili Uskrs duzna sam ici na tu misu. Ne svojom voljom vec tudom. Nitko mi nebi dopustio da budem doma, bez da sam osla u Crkvu.

I sta je najbolje, moji uopce neznaju kakvo stajaliste ja imam o svemu.
[Vrh] Go down
bonesy
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bonesy


Broj postova : 2162
Age : 28
Registration date : 31.05.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 1:20 am

Moji imaju, ja sam reko sve svojima, ja volim pričat njima o svojim pogledima xD čak sam dao mami da mi čita blog :O

i doduše, ni moja mama nije neš za crkvu
[Vrh] Go down
http://newkidontheblock.blog.hr
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 1:22 am

Moja stara prakticki nema pravo ic u crkvu. Rastavljena je. Pitala ona svecenika kao jel se smije ispovjedat, ovo ono. I dode svecenik kao nemate vi pravo na nista gospodo.
Tako da..
A bake(2 bake) one su dost religiozne.
[Vrh] Go down
† morbid.puppet †
Svaka čast :)
Svaka čast :)
† morbid.puppet †


Broj postova : 2100
Age : 28
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 1:28 am

Vjerujem u Boga (donekle), ali ne u Crkvu. I tu počinje moja priča.
Odgojena sam da vjerujem u Boga, da se molim, ispovijedam i redovito idem u Crkvu, ali ja sam to radila sve do svoje 11-te.
Počela sam razmišljati o svemu tome, i jednostavno Crkva ima neka pravila i ograničenja koja meni naprosto ne odgovaraju.
I imam osjećaj da je cijela crkva stvorena radi novca, i da će i dalje trajati samo radi novca.
A u Boga.. pa, vjerujem, ali i ne vjerujem.

Većinom se slažem s Amynim postom, pogotovo s ovim:

Ali zanima me, ako su Adam i Eva pocinili incest pred Bogom i to tada nije bio grijeh, zasto je sada grijeh?
Tabu tema.
Isto tako, prije nisu postojali grijesi i svatko je mogao napraviti nesto i to se smatralo pravednim. A sada kada ucinis nesto, odmah se osjecas krivim. Osjecas se krivim jel su ljudi s vremenom utuvili svima u glavu da je to sto radis, krivo.
Svi u obitelji su mi vjernici, ali ja sam rastrgana negdje izmedu vjerovanja i ne vjerovanja. Vise nisam sigurna u sve ono sto cujem. Neki misle da je znanost u pitanju, a neki misle da je Bog. To su nam isto utuvili u glavu. I onda dode Papa i sere nesto o vjeri. Da je pravi Papa nebi dopustio da se sire lazi o vjeri.
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 2:10 am

ja ne smatram crkvu i boga pod isto

u boga vjerujem

(pisala sam prije da ne ponavljam)

ali crkva......pa kroz prošlost je bilo svega

dolazim na misu kada je misa u ovoj crkvi koja mi je preko put kuće

i a božić i uskrs

i na misu bakama,djedovma i stricu

a sda ću morat svake nedjlje zbog krizme
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 2:12 am

~°~Marina~°~ je napisao/la:
ja ne smatram crkvu i boga pod isto

u boga vjerujem

(pisala sam prije da ne ponavljam)

ali crkva......pa kroz prošlost je bilo svega

dolazim na misu kada je misa u ovoj crkvi koja mi je preko put kuće

i a božić i uskrs

i na misu bakama,djedovma i stricu

a sda ću morat svake nedjlje zbog krizme

Mi moramo svake subote & nedjelje.
Poslje krizme vise ne idem u Crkvu.
Isto tako cu se vjencat pred maticarom, a ne u Crkvi.
Kad se vjencas u Crkvi imas ogranicenja u tome braku, kad se rastanete nitko i nista si pred Bogom. ALi kod maticara je sve jednostavno. Rastanete se i bok. Nema velike mudrosti.
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 2:19 am

ja se mislim vjenčat u crkvi

možda kod matičara pa onda nakon par godina obnovit zavjete

a to da si nitko i ništa u tome se ne slažem

i oduvijek sam željela imati veliko crkveno vjenčanje s orguljama na poetku i nekom malom bebom koja nosi prstenje i još pola vriće mi nosi veo :)
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 2:25 am

Pa po crkvi si nitko i nis. Bar su moji roditelji. Nemaju pravo na nista. -_-'
Meni je dovoljno malo vjencanje. Bez puno stvarcica. Jel npr ja znam da on mene voli vjencali se mi uz orgulje, latice, djecicu i to ili ne. Ne treba mi crkva za ljubav. Ako me kuzis.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 2:36 am

ja vjerujem u Boga.ali ne u takvog Boga kakvog ga prikazuje crkva.ja ga smatram čovjekom.ne bezgrješnim svecem,nego čovjekom.ne idem u crkvu.baš nikad.zadnji puta sam bila na bratovoj krizmi(prije 2 god).ni tada nisam ulazila u nju.jednostavno..za mene crkva nije kuća Božja.bar ne više.to je samo prostor u kojem svećenik skuplja lovu od naivnih ljudi.ne pada mi na pamet davat lovu njemu za novi auto.a-a.
znam kakav je naš svečenik.cjelu misu samo priča kako smo MI ŠKRTI i kako trebamo dati novac za obnovu crkve.onak,crkva nam se raspada.ali glavno da on ima novi auto.i tulipane ispred kuće.

ugl.nejdem u crkvu zato što ne mislim gubiti vrijeme na prazne priče.iz vjeronauka imamo časnu sestru.svaki dan,ali baš svaki ,priča o sexu i kako trebamo nevine uč u brak.kako je brak sveta stvar.čovječe,nismo u 16 stolječu da žene samo rađaju,kuhaju i rade kako njihov muž hoće.ona nas uči da,kada odrastemo postanemo robovi muškom rodu.to me užasno živcira.kaže kako je sramota rastaviti se.eh,briga me za pravila!

život nije pošten,nikada nije bio nikada neće ni biti.
živciraju me ljudi koji se pomole i misle da će im se dogodit ćudo.
svatko je krojać svoje sreće.to nema veze s Bogom.
i da amy,za ratove smo sami krivi.jer im je Bog rekao:ajde budite frajeri i pucajte u ljude?hm,nije.
svatko je odgovoran za svoje ponašanje.Bog nas je stvorio,ali ne upravlja s nama.
tako da,ja vjerujem,u ono nešto.vjerujem u čovjeka koji me je stvorio.u čovjeka koji vjeruje u mene i ne osuđuje me.nevolim se ispovjedat u crkvi.to jednostavno nije to.pravilna ispovjed je kada Bogu otvorimo srce,a ja to nemogu u prostoru prepunom lažova,iliti u crkvi.barem je tako u našoj.
molim se Bogu svaki dan.pričam s njim.znam da me ne osuđuje,bar se nadam da ne.jer iskreno,kao šta je amy rekla,ne mislim poslje krizme nikad više uć u crkvu.


@sestrična mi se vjenčala kod matičara(zato što joj je muž ateist,pa to nije moguće) i ne može mi biti kuma.zašto?kao izdala je svoju vjeru..iss ja više nemrem vjerovat koje gluposti oni izmišljaju :/
biblija kaže da smo svi isti pred Bogom.iskreno se nadam jer,pred crkvom nismo.

znači vjerujem u ono nešto,u Boga,ali ne i u crkvu.
*nadam se da ste me skužili
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 2:39 am

Kad se vjencas u Crkvi imas ogranicenja u tome braku, kad se rastanete nitko i nista si pred Bogom. ALi kod maticara je sve jednostavno


LJUBAV JE LJUBAV.
bila ona ispred matičara izrečena il u crkvi.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 2:50 am

Ne. Bog upravlja nasim voljama.
On je tako odlucio.
On je reko, tako mora bit.
Stvorio je jednog loseg covjeka i stavio ga medu dobre ljude. I taj los covjek je napravio nerede i pomutio razum dobrim ljudima.
Tako ja to dozivljavam.
A nas svecnenik je budala.
Netko je ukrao ruzu od 20kn. Big deal.
Cijelu je pomutnju napravio oko toga.
A nije ni casna cista. Stvarno prica o sexu i bludnosti.
Vec mi ide na jetru s tim.
Bog nas je stvorio takve kakvi jesmo. J
a sam npr perverzno-napaljena cura i boli me k sta drugi misle o tome.
Ako se ja ocu sexat s recimo 15 onda je to moja stvar, a ne casnina.
A svecenik isto uvijek drzi propovjed o nekom sranju. Bar je prije drzao xD
I da, ako se ja ocu rastavit, ako me muz zlostavlja, je*ote pa necu ga trpit, rastat cu se.
Tad me fkt briga sta Crkva misli.
Crkva je prije bila Bozja kuca.
A sad je, sta? Nista.
I za ispovjed. Ja se nikad nisam ispovjedila do kraja, ono rekla sve grijehe, nit necu.
Glupo mi je sad rec sveceniku da sam gledala XXX filmove(da freak sam).
ALi i iako to presutim, osjecam se bolje kad izadem iz crkve.
Ove godine smo duzni 4-6 puta otic na ispovjed i svaku nedjelju i subotu na misu.
Poslje toga ce mi se i zgadit misa =)
@Ja sam za krizmu htjela imat sestricnu ko kumu. Nemogu. Zasto. Zato sto jo je tata pravoslavac. Ona se nije zbog tog krizmala. Glupo mi je to. Zasto je nekome to uopce potrebno?

Ivona to sam i ja rekla ovo za maticara.
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 3:17 am

jel tko od vas zna da se po crkvi zpravo možeš rastat?

u slučaju maltetiranja u obitelji odluka se donosi na crkvenom vijeću i imaš se pravo ponovno udati

također se možeš udati ako ti je biši suprug urmo (sve ovo govorim o crkvi)

a ja se slažm s ivonom

bog nam je dao slobodno volju

mi smo napravili ratove i sve ostalo

da je učinio da smo svi dobri divni i krasni to bi bilo oduzimanje naše vlastite olje a on to nije htio
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 3:22 am

Ma da, ako umre. Rijetko se to dogodi.
Al dobro, svatko ima svoje stajaliste.
Osobno mislim da je on "zapisao u zvijezde" sve nase odluke, planove, datum rodenja, pa i smrti, davno prije naseg rodenja. On nas je stvorio. Stvorio nas je s razlicitim temperamentima. Ti temperamenti takoder utjecu na nase odluke.
2 covjeka se mogu zakacit oko neke stvari i svatko to rjesit na svoj nacin. Netko burnom svadom, a netko popustanjem i zatvaranjem u sebe.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 3:23 am

znam da si ti to rekla.
Bog upravlja nasim voljama.
On je tako odlucio.
On je reko, tako mora bit.

znači,kad čovjek ubije drugog čovjeka neka kazne Boga a ne njega.ma da ziher
znači,ne,Bog neupravlja našim voljama.mi upravljamo.
i da je kako je Bog htio da bude,bilo bi sve super.
da je Bog htio da se poubijamo,zaš bi nas onda stvorio ak ćemo se pobit?
I taj los covjek je napravio nerede i pomutio razum dobrim ljudima
ako si dobar čovjek onda si dobar čovjek,i nemože te nitko na ništa nagovorit.
ja kada nešto napravim onda to JA želim,a neki tamo loš čovjek.
ako ja hoću pušit pušit ću,ak oču prestat prestat ću.
trebaš samo znat upravljat sam sa sobom,što neki drugi neznaju.tako da za svoju naivnost nemoj krivit druge.to što si ti naivna ne znači da je Bog kriv.ako češ se i povodit za drugima,povodi se,al kad se sje*eš nemoj krivit nekog drugog,krivi sebe.najlakše je zasrat pa okrivit Boga.nemojmo pretjerivat -.-'
I da, ako se ja ocu rastavit, ako me muz zlostavlja, je*ote pa necu ga trpit, rastat cu se.
Tad me fkt briga sta Crkva misli.

ovo si točno napisala.
a sam npr perverzno-napaljena cura i boli me k sta drugi misle o tome.
da da,kad dečki pričaju o sexu sva se zgroziš.... :/
Glupo mi je sad rec sveceniku da sam gledala XXX filmove(da freak sam).
ista stvar.kad ti ih ćurdo pokaže zgroziš se,makneš glavu i kažeš:daj odvratan si.nemojmo o tome.
ugl.nemoj krivit Boga za sve.za neke stvari smo sami krivi.nikada ništa nije servirano na pladnju.za nešto se i sama moraš malo mučit.
da je sve savršeno nebi bilo zanimljivo... Wink
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 3:28 am

Lady Moonlight je napisao/la:
Ma da, ako umre. Rijetko se to dogodi.
Al dobro, svatko ima svoje stajaliste.
Osobno mislim da je on "zapisao u zvijezde" sve nase odluke, planove, datum rodenja, pa i smrti, davno prije naseg rodenja. On nas je stvorio. Stvorio nas je s razlicitim temperamentima. Ti temperamenti takoder utjecu na nase odluke.
2 covjeka se mogu zakacit oko neke stvari i svatko to rjesit na svoj nacin. Netko burnom svadom, a netko popustanjem i zatvaranjem u sebe.

znači vjeruješ u sudbinu.
i opet na tebi ovisi hoćeš li nekome opalit šamarčinu kada se posvađate il češ ga mirno pitat zašto je to napravio.
sve ovisi o tebi.
kao i ukus glazbe.prije si slušala cajke (ovo kažem samo kao primjer),i sad odjednom slušaš metal.zašto?zato jer se tebi metal više sviđa ili zato što su Bogu cajke dosadile pa se odlučio prebacit na metal?
mislim da svi znamo odgovor.
ti gradiš sama svoj temperament.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 3:36 am

Upravo objasnila o temperamentima. Pogle prijasnji moj post.
Nisam ja rekla da cemo sad svi prosvjedovat s natpisima:"Bog je kriv."
Gle.
Bog ima svoje planove. Neki su losiji od drugih, ali sve sto radimo ima ulogu u zivotu. Ostvarila se ta odluka danas ili za 10 godina.
Nisam rekla da sam naivna. To sto si rekla si izvukla pitaj Boga di.
Uglavnom ja nisam spominjala rijec naivnost.
I opet ti kazem, sad ti malo pretjerujes.
Normalno da se zgrozim izvana.
Ne doci cu i reci: "uuu, daj se pomaknite i ja ocu to gledat." Em sta bi me svi cudno gledali, em sta bi se ja osramotila.
I ne krivim Boga za sve. To si isto negdje izvukla.
Vjerujem u jednu vrstu sudbine.
Ali da.
Gle, ako se posvadamo ja cu mu opalit samarcinu.
Imam takav karakter. Znaci Bog me stvorio s tim karakterom. Ali Marija ona bi se povukla. Nebi nista rekla.
A mozda prije nisam znala za nista drugo osim cajki. Mozda su svi u mom drustvu to slusali, pa i ja s njima. I onda sam na cesti cula lika koji pusta metal i svidjelo mi se.
Npr. ti. Jel bi se ti povukla u svadi?
Nebi, ti bi svima rekla sta ih ide.
Znaci ti sama imas "buran" temperament. I ti se nikad nebi povukla. Ali nikad.
Znaci ne gradimo sami svoj temperament. Da je tako, ja bi bila mirna ko bubica.

(p.s Cajke su takoder primjer, fuj to :) )
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 3:47 am

Lady Moonlight je napisao/la:
Upravo objasnila o temperamentima. Pogle prijasnji moj post.
Nisam ja rekla da cemo sad svi prosvjedovat s natpisima:"Bog je kriv."
Gle.
Bog ima svoje planove. Neki su losiji od drugih, ali sve sto radimo ima ulogu u zivotu. Ostvarila se ta odluka danas ili za 10 godina.
Nisam rekla da sam naivna. To sto si rekla si izvukla pitaj Boga di.
Uglavnom ja nisam spominjala rijec naivnost.
I opet ti kazem, sad ti malo pretjerujes.
Normalno da se zgrozim izvana.
Ne doci cu i reci: "uuu, daj se pomaknite i ja ocu to gledat." Em sta bi me svi cudno gledali, em sta bi se ja osramotila.
I ne krivim Boga za sve. To si isto negdje izvukla.
Vjerujem u jednu vrstu sudbine.
Ali da.
Gle, ako se posvadamo ja cu mu opalit samarcinu.
Imam takav karakter. Znaci Bog me stvorio s tim karakterom. Ali Marija ona bi se povukla. Nebi nista rekla.
A mozda prije nisam znala za nista drugo osim cajki. Mozda su svi u mom drustvu to slusali, pa i ja s njima. I onda sam na cesti cula lika koji pusta metal i svidjelo mi se.
Npr. ti. Jel bi se ti povukla u svadi?
Nebi, ti bi svima rekla sta ih ide.
Znaci ti sama imas "buran" temperament. I ti se nikad nebi povukla. Ali nikad.
Znaci ne gradimo sami svoj temperament. Da je tako, ja bi bila mirna ko bubica.

(p.s Cajke su takoder primjer, fuj to :) )

ti si sama rekla da nas je Bog stvorio i da je on izgradio tvoj tempreament.


gledaj,JA SAM SAMA SVOJ IZGRADILA.
ako ja nevolim lagat,jednostavno nevolim.
s godinama sam skužila da se lažima ništa na postiže.nisam se rodila sa tim zaključkom.
tako da,kada ja napravim nešto krivo,neću izjaviti : Bog me takvu napravio,nisam ja kriva. on je htio da te ja povrijedim.

iz tvojih postova se čini da ti nemožeš stajat iza svojih postupaka.
uvjek je Bog kriv za tvoje ponašanje.zašto?ah da ON je izgradio TVOJ TEMPERAMENT.
razmisli prije nego šta nešto bubneš.
study
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 3:52 am

Ma je, sad ces mi ti i rec da ne stojim iza svojih zakljucaka. Itekako stojim.
Ivona, stvarno pretjerujes. Al fkt.
100 ljudi 100 ćudi.
Ako ja to mislim, moj problem.
Boze pa necu ni ja izjavit:"Bog je kriv." i derat se preko ulice.
A i nitko nece doc i izjavit to. Ljudi to drze za sebe.
Postuj tude odluke.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 3:55 am

Lady Moonlight je napisao/la:
Ma je, sad ces mi ti i rec da ne stojim iza svojih zakljucaka. Itekako stojim.
Ivona, stvarno pretjerujes. Al fkt.
100 ljudi 100 ćudi.
Ako ja to mislim, moj problem.
Boze pa necu ni ja izjavit:"Bog je kriv." i derat se preko ulice.
A i nitko nece doc i izjavit to. Ljudi to drze za sebe.
Postuj tude odluke.
e nemrem se više suzdržavat.
tako se retardiranaaaa
ko priča da se trebaš derat po ulici.tolki bolesnik nisi -.-
e pa,poštuj i ti tuđe.

i da sljedeči put kad te ošamarim ,nisam to ja napravila,Bog je,on upravlja mojim rukama .... coffee
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 4:04 am

Ma je*ote. Ne stvarno.
Kolko glup moras bit da ides kritizirat moje stajaliste, moje odluke, moj zivot?
Ako ja mislim da je Bog to napravio, pusti me da to mislim. Ti misli sta god oces. Briga me.
Pusti me da sama odlucujem o svom zivotu i svojim zivotnim odlukama.
Ne treba mi netko tko ce kritizirat svaki moj pokret.
I kad netko pocne postivat mene, tada cu i ja njega.
I da se vise nikad nisi ismijavala mojem stajalistu.
After all to je moje stajaliste, ne tvoje.

EDIT: Samo da zas pretvaras se u Maju.


Zadnja promjena: Lady Moonlight; ned kol 09, 2009 4:18 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitimened kol 09, 2009 4:16 am

maloprije si rekla da Bog napravio tvoj temperament.e kad je tako onda mu reci da te bar nauči kako ga kontrolirat.
da je to moje stajalište upucala bih se.
edit:u ovom trenutku me to ne vrijeđa jer trenutno nitko nemože imati gore mišljenje od tvojeg
(čitaj:u ovom trenutku me to ne vrijeđa,jel trenutno nitko nemože izjavit takvu glupost ko ti.)

ne piši više,bar ne meni,jer nemam živaca,i neću se spuštat na tak nizak nivo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjerujete li u Boga? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjerujete li u Boga?
[Vrh] 
Stranica 6 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Vjerujete li u duhove?
» Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Neobjašnjive stvari i pojave-
Forum(o)Bir: