..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Vjerujete li u Boga?

Go down 
+33
Mel0
Mary
Ines
Nika
heroina
•karla
bijač
TotaLno druKčija kLinka:D
† morbid.puppet †
Fleur
Feanor
nj nj nj (:
!v@
bonesy
Gereb34
just_another_girl
.muHa*
...
bezerker
koza
JustLike
Miss H.
.ZvieZzdica<3
just.be
.Maya.
bombica
VVVVV
Miss Sunshine*
zbunjolica.
Ellie
malena.
!dealno_loš@
alternativka :]
37 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimened kol 09, 2009 4:22 am

Vec si se spustila.
Ja dobro znam kontrolirat svoj temperament kad to hocu. Sad nije taj trenutak.
Jebe mi se.
A i da imas dostojanstva, nebi pljuvala po mom stajalistu, jel ja to ne radim tebi.
A i draga moja, bivsa kumo, dosadna si -_-'
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimened kol 09, 2009 4:36 am

hahahahahahahahahaha bivša kumo,joooj kako me pogodilo.
da,otkad se družim s tobom,nevjerovatno znam biti dosadna.pa naravno s kim si takav si.
al ipak,moram priznat,u dosađivanju si daleko bolja
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimened kol 09, 2009 4:42 am

Znam da jesam :D
Ti budala, ja jos veca =)
To smo vec ustanovili
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimened kol 09, 2009 4:57 am

hahahahaha to je to :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimened kol 09, 2009 4:58 am

Hahaha.. Kako smo mi lude =)
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimened kol 09, 2009 5:00 am

evo uskladile smo mišljenja:

Bog nam savjetuje koji je pravi put,ali Mi odlučujemo kojim čemo putem ići.
znači ipak sami gradimo osobnost Wink

koji smo mi filozofi pa nemrem belivit :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimened kol 09, 2009 5:03 am

Daaa.. Nakon 2 stranice prepucavanja -_-' Tolko nam je dugo trebalo? OMG
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimened kol 09, 2009 5:05 am

kažem ti,pravi filozofi
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimened kol 09, 2009 5:06 am

Da.. Jebate mi trebamo u neku drugu skolu.. Nije medicinska za filozofe =)

(samo da naglasim da je 4 ujutro)
[Vrh] Go down
bijač
Ide, ide..
Ide, ide..
bijač


Broj postova : 284
Lokacija : U Lidlu. Jede burek. >.<
Registration date : 27.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimesub kol 29, 2009 1:14 pm

alternativka :] je napisao/la:
miwnič. je napisao/la:
alternativka :] je napisao/la:
Što mislite?
Postoji li Bog uopće?
Idete li u crkvu?
Molite li se?


Ja ne -.-

a zakaj ti ne?

Vjerujem u znanost, ne u Boga. Tj, ako Bog i postoji, a zapravo sigurno neke postoji jer nema šanse da se je sam od sebe dogodio npr veliki prasak i da smo svi sam tak nastali, onda je fkt bolestan jer očito dozvoljava da se svakakva sranja događaju po svijetu ( u što osbno ubrajam i Bushevo rođenje -.-), ljudima koji to sigurno ne zaslužuju...
U crkvu nejdem jer promatrajući njenu povijest i sve to skupa...crkva sucks...mislim ne znam dal ste ikad čuli, ali crkva je "vještice" spaljivala na lomačama. prije je to bilo, nznm sad točno u kojem stoljeću.
isto tak ne vjerujem u većinu toga ke piše u bibliji. ok, ne treba to shvaćat doslovno, već metaforički, ali čim ju je čovjek pisao znači da izmišljeno (sve, ili barem dio)...

slažem se. >.< u crkvu baš i ne idem, i nisam baš ponosna na to. moji ne vjeruju u boga, i ne pripadaju nitijednoj vjeri. to s vješticama je istina, znam to.^^ a sad... drugi me mrze što ne idem u crkvu i ne vjerujem u boga... ne znam.
[Vrh] Go down
Ellie
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Ellie


Broj postova : 1940
Age : 29
Lokacija : u naručju stolice
Registration date : 18.07.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimesub kol 29, 2009 3:32 pm

ja imam strah Božji u sebi.to me tjera da idem u crkvu.
iz poštovanja.molim se prije spavanja i jela.
moji su svi vjernici i odgajaju me u vjeri.
vjerujem u ono raj i pakao.vjerujem da imam anđela čuvara.
one priče sa stavovima crkve.mislim da je malo blesavo reći
da ne vjerujete u Boga zbog toga što je crkva prije radila.
to nema veze s njim.to su stavovi potplaćenih svećenika.
ali to je samo moje mišljenje.
[Vrh] Go down
http://bubblewrap.blog.hr
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimesub kol 29, 2009 6:42 pm

Ja ne velim da ne vjerujem u boga zbog Crkve.
Zbog postupaka Crkve ne volim ići u crkvu,
a u boga ne vjerujem jer...a valjda razmišljam drukčije od vjernika,
ne znam. Božje nepostojanje mi zvuči realnije.
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
•karla

•karla


Broj postova : 9
Age : 29
Lokacija : Osijek
Registration date : 16.12.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimesri pro 16, 2009 10:11 pm

vjerujem :D
Idem u Crkvu
nekad mi se vjera poljulja al nastojim je
učvrstit xD
Mozda nema dokaza da postoji al nema
nima ni protiv Wink[/i]
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:38 pm

oo, pa ja tek sad vidla ovaj topic

NE VJERUJEM U BOGA.. I TOČKA, NE PITAJTE ZAŠTO NI KAKO, JEDNOSTAVNO NE VJERUJEM, ZNAM DA SAMO IZMIŠLJAJU I JA OD TOGA NEMAM NIKAKVE KORISTI
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimesub pro 19, 2009 2:15 am

Hjoj ^^
Ova tema me nekak dosta privlaci :P
Jer...koliko god puta spomenem da ne vjerujem u Boga,zagrizem se za jezik i iskljucim mozak da ne moram slusat tude prodike i argumente,zgrazanje.
"Religija je opijum za narod."
Istina.
Crkva,Biblija?
ah,ne zelim vrijedat nicija stajalista,ali to je za mene cista glupost, i ako ima Boga,cisto izgurivanje njega. Pa pogledajte malo te danasnje Crkve. Samo kradu pare i glumataju.
Ali Crkva i vjera su meni zapravo dva razlicita pojma.
Mozes vjerovati u Boga,a ne ici u Crkvu,jer to ako ja odem u Crkvu ne znaci ni da cu biti blize Bogu,da cu vjerovati vise,da ce mi bit oproseni grijesi ( to sta mi neki pop kaze da izmolim deset ocenasa i zdravomarija,nece popravit moje pogreske dok god si ih ja sama ne oprostim).
Tko sam ja da kazem da Bog ne postoji?
Postoji nesto,postoji sigurno. Ali da je to Bog kako ga krscanstvo prikazuje? Nije,ja vjerujem da nije. Vjerujem u nesto sto je vise od mene,od nas ljudi,neka visa sila,jos nemam definirano neko konkretno stajalise i jos trazim objasnjenje koje ce me zadovoljit ^^
Kad sam i sama u nekoj frci,u sebi kazem "Boze pomozi." A to je licemjerno i sebicno,znam.trazit ga samo kada mi je potreban,a ni ne znam vjerujem li.Vec je to nesto sta nam odmalena govore,tvrde,sto je oko nas normalno,prihvaceno u drustvu,jos ako smo tako odgajani, i onda u tom necem osjecamo sigurnost i potrebu da vjerujemo u nesto,makar to bilo nesto sto je samo plod maste ili nesto sto stvarno postoji.
I sad se ja utaman raaspisah :D ali jednostavno volim o tim temama razglabat xD
Bez zamjerki,samo moje misljenje,podrzavam i tuda i neka se nitko ne uvrijedi :D
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimesub pro 19, 2009 2:34 am

a nika se raspisala :P

ovo mi je zapalo za oko

Kad sam i sama u nekoj frci,u sebi kazem "Boze pomozi." A to je licemjerno i sebicno,znam.trazit ga samo kada mi je potreban,a ni ne znam vjerujem li

ja prva na tomu, boli me stomak, bože molim te molim te... blabla tak sam očajna da čak njega tražim za pomoč. i ja mislim da nepostoji, znanstvena teorija mi ima više smisla. dakle prema biblijskom jedan tip [ za kojeg se nezna odakle je ] u 6 dana stvori svijet i sve što je na njemu ( a mi učili da se to sve stvarala nekoliko milijardi godina ), i onda stvori dva čovjeka od kojih nastane današnjih skoro 7 milijardi ljudi, i onda kažnjava nepravednike, ali ja se slažem s tobom kad kažeš da samo kradu i otimaju, možda su zbog toga i izmislili crkvu, jel se i u povijesti crkve često spominju porezi koji su ljudi morali davati crkvi
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimesub pro 19, 2009 2:39 am

* a hebi ga :D uvatilo me veceras :P

Tocno,tocno.
Tu si me sad s ovim "boli me stomak" potaknula da nadodam da...bolestan si,bolujes od neke teske bolesti,izljecive,ali bolne i ocajan si. Hoces se pomoliti Bogu da ozdravis ili ces otici doktoru po lijek? Znanost ili vjera?
Ok,mozes kombinirat :P popijes lijek,pa se pomolis da djeluje ^^ hh,al aj :D

Tocno,ovo o stvaranju Zemlje. Ja sam pitala vjeoucitelja jos u osnovnoj ( sad ne idem vise,na etici sam) gdje su tu izmedu ostaloga onda dinosauri,pracovjeci i sva ostala saznanja o kojima ima dokaza,ako je u bibljiji jedan dan voda,drugi zemjlja,treci covjer,peti zivotinja( ili kak vec,znam da nije tak,ali primjer,nemam pojma o tom )? i nije imao odgovor.
Vjecna nesloga izmedu vjere i znanosti.
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimesub pro 19, 2009 2:44 am

mi smo sad nedavno učili taj odnos vjera-znanost.. i ja sam oduvijek bila za znanost, ovi bogovi sam pune glave nepotrebnim...
[Vrh] Go down
bonesy
Svaka čast :)
Svaka čast :)
bonesy


Broj postova : 2162
Age : 28
Registration date : 31.05.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimesub pro 19, 2009 3:00 pm

a najbolji su mi oni kao jaki vjernici, važno da idu u crkvu i ispovjede se, i govore svima da se mole i vjeruju u boga, a psuju i poslije ispovjesti rade sve ispočetka ko da se niš nije ni dogodilo. i onda aj ti sebe prozivaj vjernikom -.- njima treba zabit kolac u glavu. slashslashslash!
[Vrh] Go down
http://newkidontheblock.blog.hr
† morbid.puppet †
Svaka čast :)
Svaka čast :)
† morbid.puppet †


Broj postova : 2100
Age : 28
Registration date : 25.06.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimesub pro 19, 2009 6:31 pm

Nika je napisao/la:
Hjoj ^^
Ova tema me nekak dosta privlaci :P
Jer...koliko god puta spomenem da ne vjerujem u Boga,zagrizem se za jezik i iskljucim mozak da ne moram slusat tude prodike i argumente,zgrazanje.
"Religija je opijum za narod."
Istina.
Crkva,Biblija?
ah,ne zelim vrijedat nicija stajalista,ali to je za mene cista glupost, i ako ima Boga,cisto izgurivanje njega. Pa pogledajte malo te danasnje Crkve. Samo kradu pare i glumataju.
Ali Crkva i vjera su meni zapravo dva razlicita pojma.
Mozes vjerovati u Boga,a ne ici u Crkvu,jer to ako ja odem u Crkvu ne znaci ni da cu biti blize Bogu,da cu vjerovati vise,da ce mi bit oproseni grijesi ( to sta mi neki pop kaze da izmolim deset ocenasa i zdravomarija,nece popravit moje pogreske dok god si ih ja sama ne oprostim).
Tko sam ja da kazem da Bog ne postoji?
Postoji nesto,postoji sigurno. Ali da je to Bog kako ga krscanstvo prikazuje? Nije,ja vjerujem da nije. Vjerujem u nesto sto je vise od mene,od nas ljudi,neka visa sila,jos nemam definirano neko konkretno stajalise i jos trazim objasnjenje koje ce me zadovoljit ^^
Kad sam i sama u nekoj frci,u sebi kazem "Boze pomozi." A to je licemjerno i sebicno,znam.trazit ga samo kada mi je potreban,a ni ne znam vjerujem li.Vec je to nesto sta nam odmalena govore,tvrde,sto je oko nas normalno,prihvaceno u drustvu,jos ako smo tako odgajani, i onda u tom necem osjecamo sigurnost i potrebu da vjerujemo u nesto,makar to bilo nesto sto je samo plod maste ili nesto sto stvarno postoji.
I sad se ja utaman raaspisah :D ali jednostavno volim o tim temama razglabat xD
Bez zamjerki,samo moje misljenje,podrzavam i tuda i neka se nitko ne uvrijedi :D
omg. savršeno napisano. slažem se od a do ž^^
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimesub pro 19, 2009 6:40 pm

Ajde bas mi je drago :D
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimesub pro 19, 2009 9:42 pm

Nika..U potpunosti se slažem s tobom!

Mozes vjerovati u Boga,a ne ici u Crkvu,jer to ako ja odem u Crkvu ne znaci ni da cu biti blize Bogu,da cu vjerovati vise,da ce mi bit oproseni grijesi ( to sta mi neki pop kaze da izmolim deset ocenasa i zdravomarija,nece popravit moje pogreske dok god si ih ja sama ne oprostim).

To me oduvjek živciralo..ja nekog povrijedim,i svjesna sam toga,i ispovjedim se i nakon dva očenaša kao da i nisam povrijedila tu osobu?
Mogu i cjelu krunicu izmoliti,ali ako se ne ispričam TOJ osobi ništa mi ne znači.
Mislim da je bitno prvo da ti grijeh oprosti ona osoba kojoj sam to učinila.

Kako sam zakomplicirala..Nadam se da si skužila Wink
Ako nisi..shvačam te u potpunosti,ni ja ne shvaćam nekad samu sebe
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimened pro 20, 2009 12:49 pm

Shvavam te,shvacam :D i slazem se s tobom.
Jer ne mogu meni rijeci od covjeka kojeg ni ne znam "oprosteno ti je" ,maknut iz mene griznju savjest,ne mogu mi izbrisat sjecanje,ja cu i dalje znati sto,zasto,kako i kome sam skrivila.i ovo sto ti kazes,taj koji je povrijeden,nece biti manje povrijeden ili sl.
[Vrh] Go down
Ines
Početnik/ca
Početnik/ca
Ines


Broj postova : 82
Lokacija : Zagreb
Registration date : 30.12.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimesri pro 30, 2009 4:08 pm

Vjerujem li u Boga?
Djelomično.
Ne vjerujem u Jahvu, ne vjerujem u Alaha,...
Ja vjerujem u sve njih zajedno.Smatram da postoji nešto veće od nas, nešto što nas je stvorilo, nešto što je stvorilo sve oko nas - ali tko je onda to biće stvorio?

U Crkvu ne vjerujem.
Ne sviđa mi se način na koji prikazuju boga, a posebice način na koji ga predstavljaju.
Crkva se duboko infiltrirala u sve aspekte života, da ne kažem da se gura gdje joj nije mjesto, ali kakve veze ima Bog sa politikom?
I onda nas uče od malena da pazimo što radimo, jer Bog je svugdje, i on vidi kad činimo zlo, a jel vidi kad se meni čini zlo?
Najgore mi je kad čitam o tolikim slučajevima dokazanih zlostavljanja djece koja su počinili svećenici, pa ih onda Crkva premjesti na drugo mjesto, među novu djecu i još to pokuša zataškati.
Oni se ne boje boga i pakla kojim nas stalno plaše?

Cijelo kršćanstvo se temelji na jednoj knjizi koja bi mogla vrlo lako biti i plod fikcije -
prošla su tisućljeća, ne možemo znati tko, kako i zašto je to napisao!

Ja ponekad idem u Crkvu - ali samo zato što potječem iz takve obitelji.

Mi smo ljudi i nama je potrebno neko vjerovanje.Da vjerujemo u nešto veće od nas, da to smatramo kao zaštitu.Ali tu je i znanost.Tako da niti sama više neznam u što da vjerujem.
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitimesri pro 30, 2009 4:18 pm

^^Potpis
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjerujete li u Boga? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li u Boga?   Vjerujete li u Boga? - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjerujete li u Boga?
[Vrh] 
Stranica 7 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Vjerujete li u duhove?
» Jel vjerujete u musko-zenska prijateljstva?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Pitanja & odgovori :: Neobjašnjive stvari i pojave-
Forum(o)Bir: