..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!

Go down 
+23
Mary
TotaLno druKčija kLinka:D
Strahovuk
heroina
Nika
SmiLle.
nj nj nj (:
!v@
† morbid.puppet †
Fleur
rawr
just_another_girl
bezerker
Martuanne
Miss H.
just.be
malena.
VVVVV
zbunjolica.
.Maya.
alternativka :]
Ellie
bombica
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimečet pro 24, 2009 1:25 am

Wiiiha =P
[Vrh] Go down
TotaLno druKčija kLinka:D
Svaka čast :)
Svaka čast :)
TotaLno druKčija kLinka:D


Broj postova : 13134
Lokacija : roaD to nowHeRe ..
Registration date : 06.08.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimečet pro 24, 2009 2:13 am

Danas na prljavcima :D
Prejebenooo xD
Crkavale smo od smijeha.
Vrištale nekom liku na uho da je popizdio.
Skakale,gurale se..
Ma savršeno nešto
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimečet sij 21, 2010 7:13 am

Koliko koncerata obidjem preko ljeta, ne uspijem skupiti sve utiske.
Zadnji na kojem sam bila je Zeljko Samardzic. Bilo je ExtraFantasticno. Atmosfera, raja, muzika :D
Zamal' nisam postala poznata , ima me u svim novinama :D
Divljam u prvom redu na ramenima viiiiiiskog prijatelja.

I jos jedan detalj koji ce mi ostati u sjecanju.
Voz staje, Zeljko ceka, a nas kupe pjeva starog lava, najbolji prijatelj je cak uspio pricati s njim dok sam se ja probijala kroz guzvu.
To fakat treba dozivjeti in love
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimečet vel 11, 2010 12:48 am

paradise lost ce 13.2. u zg
[Vrh] Go down
The Cullen girl

The Cullen girl


Broj postova : 14
Registration date : 24.03.2010

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepet svi 07, 2010 9:46 am

ja kad sam bila na Beyonce bilo je preeeeeedobro...sječam se svake sekunde koncerta i onih par sati kad smo čekali...bila sam sa sestrom i njenom frendicom...žena je prekrasna...i bilo je taaaaaako dobro...nemogu opisat...izgubila sam glas u prvih 10 minuta...hhh..onda sam ovog ljeta bila na N.E.R.D.-u i Mobyu... dok je su bili N.E.R.D ja sam bila s tatom pa i nije bilo neš, a oda sam nagovorila tatu da odem kod sestre i njene frendice pa je drugi dio bio super...ali ne tako dobar kao na Beyonce...
[Vrh] Go down
Anonimna
Svaka čast :)
Svaka čast :)
Anonimna


Broj postova : 3336
Age : 30
Lokacija : Između jave i sna
Registration date : 21.01.2010

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimesub svi 08, 2010 3:21 pm

Sljedeći na koji idem je Željko Joksimović u Sarajevu u 6. mjesecu :D
Več imam 3 karte, dobila na radiju Rolling Eyes
Samojoš moram naći gdje ću spavati u Sarajevu :D

The cullen girl- Moja bi prijateljica ubila da je imala priliku ići na njen koncert Obožava je :D
[Vrh] Go down
juhu
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
juhu


Broj postova : 1947
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 22.03.2010

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimesub svi 08, 2010 6:19 pm

uff..naravno da jesam. Beyonce, Alicia Keys, Prljavo kazalište, Hladno pivo, Tony Cetinski...na puno njih. htjela bi ić na Guettu al nezz. bilo bi preje*eno
[Vrh] Go down
http://www.deviantart.com/ema3
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 1:52 am

Metallica. Nema se šta tu reć. Carevi. Morate doć i vidit to jednostavno, ne može se to opisat.
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 2:00 am

Ni jedan koncert se ne moze opisati, to je jednostavno savrseno ako ih volis :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 2:54 am

Aha. Al dode vokal samo na engleskom:"Kad smo zadnji put bili u Hrvatskoj?"
A publika:" Nikada!" xD
[Vrh] Go down
dazed_and_confused
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1098
Registration date : 27.04.2010

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 12:58 pm

hahahahahaha, legenda lol!
Bila sam na LP-ju, u lipnju pretprosle godine, u Italiji, koncert koji sam godinama cekala i ne da je ispunio sva moja ocekivanja nego je to bila jedna od najljepsih noci mog zivota in love in love
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 1:53 pm

Aaaaaa.. Predobro!!
Al cijelu noć je komunicirao s publikom:"Do you want heavy?? We will give you heavy!!"
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 11:11 pm

Najbolje je bilo: "Do you like new album?" - "Nooo!" "You don't?" - "Nooo!" - "That's ok!" "Yeaaah" - "So you want more?" - "Yeaaaah"

Ja ne znam sta da kazem :D Za mene prejeben dan,vecer,sve. Od jutra do sutra,jel <3
Bila skroz napred kod fanpitta. Odsvirali moji najdrazu-One( i to uz savrsene efekte i vatromet) , kupala se u lokvama ^^ i jebenica. Neopisivo :D
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 11:15 pm

Haha i ja sam bila skroz do fan pita. Tam drito ispred one jebene lokvurine vode/blata.
Eeeee, al vatromet, pirotehnika. Jesi skužila da kad su bili oni veliki plameni vatre, da je postalo toplo.
Ruke su mi se zaledile xDxD
Poludila sam kad su svirali 'Day that never comes'. Meni najdraža in love
Al Lars, koji je to car, oču njegove palice!!
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 11:25 pm

Ma mi smo stajali na onim plocama metalnima pa nam je bilo ok :) sam dok smo se izlazili-blatooooo.Al jbg,marte,kozne lace i boli me k,skaci po lokvama xD
A toplo mi je bilo cijelo vrijeme,onak,kak su ljudi pokisli,svi se nagurali i onda isparavali ^^ kabanicu nisam imala ofc,al bilo je odlicno. :)
A Lars je par puta zajebo,jednom kreno krivi pocetak svirat :D ali ok,nije se puno skuzilo.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 11:28 pm

I ja sam bila na pločama, al lokva je bila drito iza mene. I još se likovi hrvaju u blatu xD
E moje marte, 20 rupica, više nisu crne, sad su smeđe od blata. Imala sam blata na sveeemu. Sva sreća na kabanicama...
Nisam skužila, al on mi je takav car. I ona Dracula gitara in love
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 11:35 pm

Ma ja i frendica se na kraju skakale po lokvama,bile mokre i ovak pa nam bilo svejedno,bar smo se oprale od blata ^^ i onda ofc nismo mogle takve u auto pa samo se ispred hipa skidale :D a komentari "taakoooo,ne smijes mami kola da uprljas!" i "vidi male pliva" xD i sl. ma jebeno,
mi smo dosli vlakom u zg oko 11ujuto (dosli bi ranije,ali sjeli smo u krivi vlak :D) i prepjesacili najmanje 10 km. svuda smo bili. onda kod frenda u stan. ja idiot ofc zaspala x) i u 4 prema hipu :) i vec su od pol 5 pustali,mi smo tad usli i ko bog :DD
sad jos in music :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 11:39 pm

Fora :):)
Vidjela sam neke cure koje se naslikavaju s pijanim likovima, nadam se da to niste bile vi xD
A mi smo zametnuli auto i tražili ga 10 minuta. A svi komentiraju:"Eee, di nam je auto??"
Jebeno.
Mi smo došli oko pola 7.
Ona druga predgrupa je bila jebena. Nije bila metal, rock je bila, al vokal im je savršen bio.
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 11:48 pm

Hahahah,nismo mi :D
Nama se stara,ludakinja,napeljala drito na ulaz xD
Druga je bila dobra,da :)
A Kirk je legenda. <3
A najbolje mi je bilo vidjet neke trebe u rozim patikicama,sa umjetinim il dugim rozim nokticima,kak sam bleje.^^jos mi se neka takva nasrala ispred mene,reko ne moze to tako milo moje :) maknula se ofc. divota. bas metalke,e.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 11:50 pm

Hahahha, a ja vidjela žensku u štiklama xDxDxD
Čemu to? Blato + Metallica + ŠTIKLE?
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 11:52 pm

A jebiga,svakakvih je bilo.
A ja mislim da su oni jadni konji svi redom poludjeli ili oglusili.
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimepon svi 17, 2010 11:53 pm

Daaaa.. Mene nakon 2-3 pjesme počelo tijelo bolit. Rebra od basa jbt.
Kako to struji tijelom...
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 12:00 am

Eee debljaj se,debljaj ^^ salo stiti hahah
Sad koncerti: u subotu-Motorijada kod nas,kampiramo. Iduci petak Jurica Gorsa dolazi tu kod nas kod mojih staraca u lokal,jebeno ima da bude,u subotu iducu Organizirani Kaos, onda Psihomodopop kod nas na Gariglazbijadi, onda In music....*-* ittd
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 12:23 am

Opa... Zavidim ti.
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 11:31 pm

Amy je napisao/la:
Fora :):)
Vidjela sam neke cure koje se naslikavaju s pijanim likovima, nadam se da to niste bile vi xD
A mi smo zametnuli auto i tražili ga 10 minuta. A svi komentiraju:"Eee, di nam je auto??"
Jebeno.
Mi smo došli oko pola 7.
Ona druga predgrupa je bila jebena. Nije bila metal, rock je bila, al vokal im je savršen bio.
bila je mješavina rocka i metala te imaju utjeca punka, i u jednoj pjesmi čak su imali i country, mene ta grupa inače nije oduševila, nije mi ona za koncerte,o na je za doma slušati, ali zato mi je high on fire bio prejeben i njihov snakes for dewine
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Jeste li ikad bili na dijeti?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Glazba-
Forum(o)Bir: