..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!

Go down 
+23
Mary
TotaLno druKčija kLinka:D
Strahovuk
heroina
Nika
SmiLle.
nj nj nj (:
!v@
† morbid.puppet †
Fleur
rawr
just_another_girl
bezerker
Martuanne
Miss H.
just.be
malena.
VVVVV
zbunjolica.
.Maya.
alternativka :]
Ellie
bombica
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimepon kol 10, 2009 1:40 am

Neznam kojim rijecima bih mogla opisati koncert. To je bio najbolji koncert svih vremena. Koncert je poceo oko 7 sa Hoursima i u 8 sa Snow Patrolom. Oboje su svirali oko 45 minuta. U tocno 9 sati na pozornicu su izasli U2-ovci. Svi su se digli na noge, poceli vikat, vristat etc. Ovom gitaristu je bio rodendan pa smo 2 puta pjevali happy birthday to you. Drugi put su se oni pocastili sampanjcem. Stage je apsolutno premocan. Visok 50 metara, micu se mostovi, boja se mjenja svake sekunde. Cak sam i mobom bez blica uhvatila nevjerojatno fotke. Svjetla su treperila.. Neopisiv dozivljaj. Isto tako po stagu su hodali ljudi s maskama u spomen na neku curu. Onda je neki crnac prico nesto na monitoru, koji se btw okrece.
Cak je Bono prico na hrvatskom nesto i zajebavo se s nama.
Uoci jedne pjesme je obukao sako sa svjetlom na njemu i ugasila su se sva svjetla, samo je on pjevo s tim svjetlecim sakoom. Nakon 20-ak pjesama i nezaboravnog provoda pokupili su stvari i otisli sa stagea. I da nisu mi pjevali najdrazu pjesmu: I still haven't found what i'm looking for.
Koncert je bio preeeeeeeedobar. I da sutra isto idem na njihov koncert. 2 dana zaredom.

Ovako. SLike cu stavit kad kupim USB za mob =P
[Vrh] Go down
alternativka :]
Admin
Admin
alternativka :]


Broj postova : 4612
Age : 29
Lokacija : Paradise city
Registration date : 13.08.2008

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimepon kol 10, 2009 3:26 am

Jebeno.
[Vrh] Go down
http://marshmallowsgeneration.blog.hr
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimepon kol 10, 2009 3:27 am

Yeah =)
[Vrh] Go down
!v@
Bravo..:)
Bravo..:)
!v@


Broj postova : 795
Age : 29
Registration date : 23.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimepon kol 10, 2009 1:37 pm

ja sam bila prije par dana na koncertu
u čavoglavama na thompsonu....-.-
nilo jee puuunoo ljudii više od sto tisuća Shocked
i morali smo auto ostavit 3 km dalje od tog...
pa pješke uz brdo... Cool
sve u svemu bilo je supp...=)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimepon kol 10, 2009 3:15 pm

!v@ je napisao/la:
ja sam bila prije par dana na koncertu
u čavoglavama na thompsonu....-.-
nilo jee puuunoo ljudii više od sto tisuća Shocked
i morali smo auto ostavit 3 km dalje od tog...
pa pješke uz brdo... Cool
sve u svemu bilo je supp...=)

Hahaha, meni je stari prico kak je bilo. On ide zadnjih 20 godina u cavoglave =)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 5:09 pm

Aaaaaa... Jucer(10.8 ) je bio punoooooooooo bolji koncert nego 9.8.
Dosla je neka cura plesat na stageu, ljudi su za vrijeme zadnje pjesme upalili mobitele i svjetlili tako. Bono Vox je doso totalka blizu nas. Puno je bolje bit na terenu neg na tribinama. I onaj val je iso oko maksimira 20 puta =)
Predobro. Bila je bolja atmosfera, skakalo se, vristalo, pjevalo. Bila je i drugacija set lista. Ono wow.
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 6:22 pm

ja sam htjela na čavoglave ali nisam na kraju išla -.-'''

amy blago ti se =)
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 6:40 pm

Eh da, prosvercali su neki likovi baklje.

Jucer su pjevali i still haven't forund what i'm looking for.
Takoder sam stajala na ogradi red zone(zona koja kosta 2000kn i tocno uz pozornicu je) i par puta sam dosla u napast da preskocim ogradu, al na kraju nisam.
Bono je vise komunicirao s publikom, a i publika je vise pjevala.
Primjetila sam i ocitu razliku izmedu set lista i jucer je bila bolja nego prekjucer.
Ali imam jednu malu zamjerku. Majice sta su se prodavale(one unutar stadiona) kostaju 200kn. To je abnormalna cijena za majicu. Znam ja da je orginal i to sve, ali inace su majice do 150kn. Moja AC/DC je bila 140kn. Onda kapa je 180kn, a minijaturni privjesak za kljuceve 100kn. Cula sam da su prodavali i gornji dio trenirke za 600kn. Uzasno skupo.
[Vrh] Go down
rawr
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1691
Age : 30
Lokacija : with him... in prison <3
Registration date : 02.05.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 7:47 pm

baš slušam na vjestima o u2....

ma ljubomorna sam.... jao!
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 7:48 pm

Hahaha, nemoras bit. Reko je Bono da ce opet doc u Hrvatsku =P
[Vrh] Go down
rawr
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1691
Age : 30
Lokacija : with him... in prison <3
Registration date : 02.05.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 7:52 pm

ma da, da... kad budu sasušeni djedice... čula sam da je i to rekao... :)

ja cula na tv-u da su pretresali... neki nisu mogli unjeti ni svoju zastavu... Shocked

joj, amy kak imaš sreće

i ona što je plesala na stejđu... to je bila neka obožavateljica... ajme, kak ta tek ima sreće!!! na stejđu sa bonom!!! wow
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 7:54 pm

Haha. Sve zive su pretresali, ali mene nisu =P
Ma nema ta srece. Ona ide na turneje s njima, placena je da se popne na stage. Da zicer ce curu pozvat da neka sranja izovdi po stageu.
Ja ju visla na turneji ili u Barceloni ili u Poljskoj. Imala je iste hlace samo rozu majicu :S
[Vrh] Go down
rawr
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!



Broj postova : 1691
Age : 30
Lokacija : with him... in prison <3
Registration date : 02.05.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 7:55 pm

ma da... ja baš mislila da je neka iz publike...

a oke...
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 8:00 pm

Ma nju izvedu na stage svaka 2 ili 3 koncerta. Npr nije je bilo u nedjelju.
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimesri kol 12, 2009 12:55 pm

ja sam bila na 3-4 thompsonova,dva škorova,gibonnijevom,Et-u,Magazinu i još dosta njih :)

u petak idem na prljavo kazalište :)
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimesri kol 12, 2009 3:30 pm

~°~Marina~°~ je napisao/la:
ja sam bila na 3-4 thompsonova,dva škorova,gibonnijevom,Et-u,Magazinu i još dosta njih :)

u petak idem na prljavo kazalište :)

Me too =)
[Vrh] Go down
nj nj nj (:
Svaka čast :)
Svaka čast :)
nj nj nj (:


Broj postova : 2195
Age : 28
Lokacija : Emmet's room :D
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimepet kol 14, 2009 10:26 pm

večeras prljavo kazalište <3 (:
[Vrh] Go down
http://lookattheworldthroughmyeyes.blog.hr/
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimesub pro 19, 2009 1:32 am

danas na prljavcima napokon :D
uživala sam. definitivno. želim ponovo. šteta šta mi nisu otpivali heroj ulice :(
[Vrh] Go down
SmiLle.
Svaka čast :)
Svaka čast :)
SmiLle.


Broj postova : 3214
Age : 28
Lokacija : Brod
Registration date : 30.11.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimesub pro 19, 2009 1:34 am

nama su prljavci bili kad je Bandić došao u Sl.Brod...pa onda na trgu bio onak kao koncert..hh
ne pravi ali onak došli uz Bandića... :D
otpjevali su sve pjesme...mslm one najbolje..hh
[Vrh] Go down
http://zoranmisic.com/site/forum/
just_another_girl
Svaka čast :)
Svaka čast :)
just_another_girl


Broj postova : 7848
Age : 29
Lokacija : Somewhere I belong...<3
Registration date : 16.03.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimesub pro 19, 2009 1:41 am

Ema je napisao/la:
nama su prljavci bili kad je Bandić došao u Sl.Brod...pa onda na trgu bio onak kao koncert..hh
ne pravi ali onak došli uz Bandića... :D
otpjevali su sve pjesme...mslm one najbolje..hh

eh i nama je bilo to zbog bandića al su bili dobrih uru ipo :)
a inaće, nesićan se kada su zadnji put bili u splitu. sićan se samo kad sam bila mala, dijete.
i mislim prije godinu dana otprilike možda dvi, ali tad nisam mogla ić radi glupe gripe.
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimesub pro 19, 2009 2:33 am

Aa lijepo,ima tu svacega :D


ja ne znam hocu li uspjet sve pohvatat,al ajmo xD
Hladno pivo,Severina(LOL),Adastra,Gibonni,Zoran Misic i onaj pederko..Jambrusic. ,ovi lokalni bendovi nasi bezbroj puta, na motorijadama ne znam koji su sve bili,ali znam da ih je bilo dosta i na gitarijadama,Dubioza Kolektiv, Prod... sta jos? xD pojma nemam :D
Ugl. meni je najbolje bilo na Gibonniu i Adastri.Gibo jer smo uhvatili prvi red i atmosfera bila jebena, Adastra jer sam i na pozornici bila. I pjesme im obozavam.
Nikad si necu oprostit propusteni U2. x)
Ali zato u 5.mjesecu Metallica (zacudujuce jeftina karta) i Depeche Mode u 6. :)
Ide jos tko?
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimesub pro 19, 2009 2:35 am

jbt ja nikad u životu nisam bila na koncertu, ali metalica... ljubomorna sam
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimesub pro 19, 2009 2:41 am

E pa lijepo pare u kasicu do 5. mjeseca i drito metallica :D
[Vrh] Go down
heroina
Svaka čast :)
Svaka čast :)
heroina


Broj postova : 3538
Age : 29
Lokacija : kod filipa
Registration date : 16.05.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimesub pro 19, 2009 2:42 am

ja da štedim..?? pa ja ak vidim 5 kn na stolu ja ih odma trošim... nemrem ja štedit, ne to
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitimesub pro 19, 2009 5:07 pm

ja idem na metallicu, danas si kupio ulaznicu i napatio se ko luđak, prvo u drnišku i tam čeko 1 h ne otvaraju oni, i svi iz drniše na trg, dog sam tamo pronašo dancing bear zamalo pa se 2 puta nisam razbio, i nemaju fan pit više :( a jučer ga nikak nsiam mogao kupiti :(, ali ipak tu je ulaznica :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Jeste li ikad bili na dijeti?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Glazba-
Forum(o)Bir: