..Teen Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Teen Forum..

..za sve teenagere.. i one koji se tako osjećaju.. =)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!

Go down 
+23
Mary
TotaLno druKčija kLinka:D
Strahovuk
heroina
Nika
SmiLle.
nj nj nj (:
!v@
† morbid.puppet †
Fleur
rawr
just_another_girl
bezerker
Martuanne
Miss H.
just.be
malena.
VVVVV
zbunjolica.
.Maya.
alternativka :]
Ellie
bombica
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 11:35 pm

početak mi je bio prejeben od metallice, creeping death i for whome the bells tools (za tu pjesmu sam živio), srredina osrednja, a kraj dobar, ali početak deffinitivno najžešći, mslio sam da neću moć izdržati kako sam se na početku razbacao na te dvije pjesme, žao mi je što nisu svirali unforgiven i and justice for all i fight fire with fire, mogli su komotno jednu izbaciti pjesmu sa death magnetica i staviti stariju , ali ok set lsita je bila dobra, i mogli su nam na kraju dati još jednu pjesmu zbog kiše na kojoj smo stajali 8 sati, ali jbg kada su se prodali novcu
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 11:38 pm

Istina. Očekivala sam bar 3 sata koncerta, a od 3 sata ni t.
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 11:41 pm

već se znalo prije da će biti 2 po ugovoru, jebiga kaa su se prodali novcu, da su pravi metalci svirali bi dulje, ali ne žalim se prejebeno portošenih 300 kuna s tim da sam završio u fan pitu a imo ulaznicu za stajanje, još nam aštitari pomagali da preskoččimo ogradu lol

(prva pjesma creeping death)
Die by my hand
I creep across the land
Killing first-born man
Die by my hand
I creep across the land
Killing first-born man
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 11:43 pm

nas čak hrt snimio ispred hiodroma dok smo pili , a da nismo imali pojma, kasnije tek skužio da nas snimaju xD
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 11:44 pm

i pobjegli onda naravno od njih :)
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 11:55 pm

Daj jebi se, bio si u fan pitu? Đubre -.-'
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 11:58 pm

aha :), zaštitari su zakon, tamo jedan bengo za vrijeme cijelog koncerta, legenda
[Vrh] Go down
Fleur
Svaka čast :)
Svaka čast :)



Broj postova : 15361
Registration date : 25.06.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Icon_minitimesri svi 19, 2010 12:07 am

Hahahahaha. Očuu jaaaaa...
[Vrh] Go down
Nika
Stalan član
Stalan član



Broj postova : 305
Age : 29
Registration date : 17.08.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Icon_minitimesri svi 19, 2010 12:10 am

Strahovuk je napisao/la:
već se znalo prije da će biti 2 po ugovoru, jebiga kaa su se prodali novcu, da su pravi metalci svirali bi dulje, ali ne žalim se prejebeno portošenih 300 kuna s tim da sam završio u fan pitu a imo ulaznicu za stajanje, još nam aštitari pomagali da preskoččimo ogradu lol

(prva pjesma creeping death)
Die by my hand
I creep across the land
Killing first-born man
Die by my hand
I creep across the land
Killing first-born man

Ne znam da li si to bio ti,ali sam vidjela dok su nekog lika jos na predgrupama pustili tj.jos mu pomogli da preskoci ogradu :D
[Vrh] Go down
Strahovuk
Pravi forumaš!
Pravi forumaš!
Strahovuk


Broj postova : 1677
Age : 33
Registration date : 03.09.2009

Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Icon_minitimesri svi 19, 2010 7:10 pm

ma nisaa ja to bio tj. mi smo još preskočili prije nego je i 1 predgrupa počela, ali onima prije nas su pomagali, ne nama
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!   Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite! - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jeste li ikada bili na koncertu? Opišite!
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Jeste li ikad bili na dijeti?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
..Teen Forum.. :: Chat :: Glazba-
Forum(o)Bir: